تساوی بارسلونا و رئال در بازارهای تابستانی + آفساید، آفساید و آفساید؛ دردسر بزرگ قرمزها – دیزباد کهن

ورزش سه: دو تیم بارسلونا و رئال مادرید تقریبا از سال 2013 مبلغی مشابه را در بازارهای تابستانی خرج کرده اند.

در سالهای اخیر بسیاری از خریدهای بزرگ جهان فوتبال به این 2 تیم بزرگ تعلق داشته و به نظر می رسد این روند ادامه خواهد داشت
در این میان بارسلونا با فروش نیمار به پاری سن ژرمن با مبلغ 222 میلیون یورو گران ترین فروش تاریخ را رقم زده است.

بارسلونا: 

تساوی بارسلونا و رئال در بازارهای تابستانی

ورزش سه: دو تیم بارسلونا و رئال مادرید تقریبا از سال 2013 مبلغی مشابه را در بازارهای تابستانی خرج کرده اند.

از سال 2013، بارسلونا 509.1 میلیون یورو و رئال مادرید 505.7 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن ستارگان جدید خرج کرده اند. در تابستان آن سال، رئال بازیکنانی چون ایسکو، کارواخال، گرت بیل، ایارامندی و کاسمیرو را به خدمت گرفت و بارسا نیز تمام تلاش خود را معطوف به جذب نیمار کرد.

 

رئال مادرید:

تساوی بارسلونا و رئال در بازارهای تابستانی

در سالهای اخیر بسیاری از خریدهای بزرگ جهان فوتبال به این 2 تیم بزرگ تعلق داشته و به نظر می رسد این روند ادامه خواهد داشت.

با بررسی این لیست در می یابیم که رئال مادرید با احتساب وینیسیوس جونیور ستاره جوان برزیلی که قرار است تابستان بعد به اردوی کهکشانی ها اضافه شود تا به حال 13 بازیکن خود را حفظ کرده و بارسا نیز با احتساب حضور مارلون سانتوس در تیم دوم خود قادر به حفظ 16 بازیکن بوده است.

——————-

ورزش سه: حمله وران پرسپولیس در بازی برابر سیاه جامگان با دردسر بزرگی مواجه شده‌اند و در عبور از خط آفساید حریف بارها ناکام ماندند

ورزش سه: حمله وران پرسپولیس در بازی برابر سیاه جامگان با دردسر بزرگی مواجه شده‌اند و در عبور از خط آفساید حریف بارها ناکام ماندند.

مهدی طارمی و علی پور در نیمه اول دو بار صاحب موقعیت گل شدند که در هر دو صحنه این محمدرضا ابوالفضلی با اعلام آفساید آنها را از شادی گل محروم کردند. این پایان کار نبود و این تیم در نیمه دوم نیز بارها در تله آفسایدگیری سیاه جامگان گیر کرد تا موقعیت های آنها راهی به دروازه نیابد و خط میانهی این تیم با دردسر بزرگی برای تصمیم نهایی برای اشتباه مدافعان حریف مواجه شود.

این بازی تا دقیقه 75 با همان یک گل به سود پرسپولیس در جریان است.

 پرسپولیس در شرایطی که نیمه اول را با یک گل به سود خود خاتمه داد اما با دردسر بزرگی برابر سیاه جامگان مواجه شده و مدافعان این تیم با هماهنگی جالب توجهی بارها حریف را در موقعیت آفساید قرار داده اند تا حملات آنها ناکام بماند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *