کنایه سنگین آربلوا به شکست بارسلونا + آتش زدن جنگل برای تهیه ذغال! – دیزباد کهن

ورزش سه: آلوارو آربلوا، مدافع سابق رئال مادرید در توئیتر، کنایه سنگینی به بارسلونا و شکست شب گذشته آنها مقابل رئال مادرید زد
ورزش سه: آلوارو آربلوا، مدافع سابق رئال مادرید در توئیتر، کنایه سنگینی به بارسلونا و شکست شب گذشته آنها مقابل رئال مادرید زد. مدافع اسپانیایی سالها مقابل بارسا در پیراهن رئال بازی کرده و طعم رقابت و دشمنی بین دو تیم را به خوبی چشیده است. او پس از پیروزی شب گذشته رئال مقابل بارسا، با انتقاد از عملکرد داور، به بارسا کنایه سنگینی زد.
او نوشت:” حتی با 12 نفر هم بارسا نتوانست پیروز شود. یک روز و یک بازی مثل همیشه مقابل بارسلونا. آنها رو در روی ما به ما می‌خندند، این بسیار مخوف است. با توجه به بازی امروز، روز چهارشنبه در برنابئو برای جام خواهیم جنگید، نه؟”

بازی برگشت دو تیم روز چهارشنبه ساعت 01:30 برگزار خواهد شد.

——————-

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی گیلانغرب گفت: عاملان آتش سوزی 200 هکتار از اراضی ملی شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ سلیم سلیمی، اظهار کرد: در پی وقوع آتش سوزی در مراتع سرکش دهستان چله دستگیری عاملان آن در دستور کار پلیس شهرستان گیلانغرب قرار داد
وی افزود: با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان انتظامی شهرستان و پلیس امنیت مشخص شد دو نفر از ساکنان بومی گیلانغرب در داخل منازل خود در حاشیه شهر به طور غیر قانونی کوره های زغال سنگ احداث و مراتع را به آتش کشیده اند تا درختان خشک شده و به راحتی آنها را به زغال تبدیل کنند.

خبرگزاری میزان: فرمانده انتظامی گیلانغرب گفت: عاملان آتش سوزی 200 هکتار از اراضی ملی شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ سلیم سلیمی، اظهار کرد: در پی وقوع آتش سوزی در مراتع سرکش دهستان چله دستگیری عاملان آن در دستور کار پلیس شهرستان گیلانغرب قرار داد.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از جمع آوری مستندات قانونی، در یک عملیات غافلگیرانه منازل متهمان مورد بازرسی قرار گرفت و مقادیری زیادی زغال و تنه درختان قطع شده کشف شد.

سرهنگ سلیمی با اشاره به اینکه در این راستا دو متهم دستگیر و تحویل مقام قضائی شده اند، گفت: طمع این افراد سودجو، 200 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی را که حق تمام مردم کشور است، به خاکستر تبدیل کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *