360 واحد بلاتکلیف در بخش شمالی پلاسکو + موافقت ترامپ با فروش سلاح به ژاپن و کره جنوبی – دیزباد کهن

خبرگزاری مهر: افشین حبیب زاده در پنجمین جلسه شورا گفت: ساختمان پلاسکو دارای دو بخش شمالی و جنوبی است که تقریبا می توان گفت به بخش شمالی آسیب چندانی وارد نشده است و این بخش جنوبی بوده که تخریب گردیده است
وی یاد آور شد: ۳۶۰ واحد بلاتکلیف در این بخش وجود دارد که می بایست شهرداری در راستای ارائه گزارش تامین اقدامات ایمنی به قوه قضاییه و نیز اقدمات دیگر در این جهت به صورت جدی وارد عمل شده تور اردبیل ارزان تا مشکل این واحد ها حل شود.

خبرگزاری مهر: افشین حبیب زاده در پنجمین جلسه شورا گفت: ساختمان پلاسکو دارای دو بخش شمالی و جنوبی است که تقریبا می توان گفت به بخش شمالی آسیب چندانی وارد نشده است و این بخش جنوبی بوده که تخریب گردیده است.
حبیب زاده افزود: خواسته ما این است که نسبت به بخش شمالی پلاسکو همان رفتاری صورت گیرد که نسبت به بازار کویتی ها و ساختمان صمصام شده و این بخش که قابل استفاده تور ارزان مالزی هست برای سرقفلی داران آن بازگشایی شود.

——————-

خبرگزاری مهر: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با ارسال پیامی توئیتری بار دیگر به موضع گیری در برابر کره شمالی پرداخت
گفتنی است، کره شمالی سوم سپتامبر سال جاری میلادی (روز گذشته) اعلام کرد که آزمایش بمب هیدروژنی این کشور با موفقیت انجام شده است.

بر اساس اعلام مقامات پیونگ‌یانگ، این بمب هیدروژنی قابلیت بارگذاری روی تور تبریز موشک های جدید بالستیک بین‌قاره‌ای را دارد.

صبح همان روز در ابتدا اعلام شد که پیونگ یانگ می گوید موفق به تولید سلاح اتمی پیشرفته تری شده است که قابلیت نصب بر روی موشک های بالستیک را دارد.

پس از آن رسانه از وقوع زمین لرزه در کره شمالی خبر دادند و کره جنوبی و ژاپن اعلام کردند که این زمین لرزه ساختگی بوده و بدلیل آزمایش هسته ای کره شمالی رخ داده است.

خبرگزاری مهر: «دونالد ترامپ» تعمیرات موبایل رئیس جمهور آمریکا با ارسال پیامی توئیتری بار دیگر به موضع گیری در برابر کره شمالی پرداخت.

رئیس جمهور آمریکا بدون اشاره به رزمایش تحریک آمیز این کشور و کره جنوبی در شبه جزیره کره اعلام کرد: به ژاپن و کره جنوبی اجازه دادم خرید تجهیزات بسیار پیشرفته نظامی از آمریکا را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.
در همین راستا، «کی سی ان اِی» رسانه رسمی کره شمالی تصاویری از «کیم تور مشهد ارزان جونگ اون» رهبر جوان این کشور را منتشر کرد که وی را در حال بررسی آنچه که بمب هیدروژنی جدید نامیده می شود، نشان می داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *