جلسه ویژه اتحادیه فوتبال انگلیس با گواردیولا + طلسم پیکانی‌ها شکست – دیزباد کهن

ورزش سه: سیتی شب گذشته برای برتری بر ولورهمپتون در جام اتحادیه زجر زیادی کشید و سرانجام در ضربات پنالتی و با درخشش براوو بود که توانست 4-1 پیروز شده و به دور بعد راه یابد
نکته عجیب اما انتقادات تند پپ از کیفیت توپ مسابقه در نشست خبری بود:« توپ غیرقابل قبول بود. این توپ قابل استفاده در سطوح بالای فوتبال نبود. خیلی سبک بود، دائم در حال حرکت بود، توپ خوبی نبود.

پس از این اظهارنظر جنجالی گواردیولا اتحادیه فوتبال انگلیس طی بیانیه ای ضمن دفاع از کیفیت توپ مورد استفاده در بازی های جام اتحادیه و اینکه توپ تمام تست های کیفی فیفا را به خوبی پشت سر گذاشته، گواردیولا را احضار کرده تا در مورد انتقادات تندی که مطرح کرده است توضیخات بیشتری بدهد.

در چنین شرایطی گلزنی بسیار دشوار می‌شود و می‌توانم بگویم که چون پیروز شدیم، بهانه گیری نمی‌کنم. همه بازیکنانم می گفتند این توپ دیگر چیست؟ متاسفم؛ ولی توپ مورد استفاده در این رقابت ها، سطح بازی ها را بسیار پایین آورده است. می‌دانم، این توپ برای بازاریابی و پول درآوردن استفاده شده؛ ولی هیچ وزنی نداشت.»

ورزش سه: سیتی شب گذشته برای برتری بر ولورهمپتون در جام اتحادیه زجر زیادی کشید و سرانجام در ضربات پنالتی و با درخشش براوو بود که توانست 4-1 پیروز شده و به دور بعد راه یابد.

جلسه ویژه اتحادیه فوتبال انگلیس با گواردیولا

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال پیکان با پیروزی 3 بر 2 مقابل سایپا در هفته چهارم لیگ برتر والیبال به نخستین برد خود در لیگ برتر رسید
خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال پیکان با پیروزی 3 بر 2 مقابل سایپا در هفته چهارم لیگ برتر والیبال به نخستین برد خود در لیگ برتر رسید.

بازیکنان پیکان در ست‌های اول، سوم این بازی خانگی با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 19 برنده شدند و ست‌های دوم و چهارم را 20 بر 25 و 21 بر 25 به سایپا واگذار کردند تا سرنوشت نخستین پیروزی احتمالی آنها به ست پنجم کشیده شود.

نتیجه ست پنجم این بازی 15 بر 7 به سود پیکان بود تا این تیم پس از 3 شکست متوالی به نخستین پیروزی خود در لیگ برتر برسد. 

پیمان اکبری، سرمربی پیکان که تیمش در دریافت اول، ثبات همیشگی را نداشت،‌ بارها بازیکنان دریافت کننده خود را تغییر داد تا شاید ورق به نفع شاگردان او برگردد اما چند دفاع روی تور و یک سرویس بدون بازگشت از فرهاد نظری افشار، جریان بازی را به سود پیکان تغییر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *