تعداد قربانیان حادثه پالایشگاه تهران افزایش یافت + طاهری به دیدار وزیر ورزش رفت – دیزباد کهن

خبرگزاری ایرنا: روابط عمومی پالایشگاه تهران اعلام کرد: با درگذشت یکی از مجروحان حادثه آتش سوزی پالایشگاه، تعداد قربانیان این حادثه به 7 نفر رسید
خبرگزاری ایرنا: روابط عمومی پالایشگاه تهران اعلام کرد: با درگذشت یکی از مجروحان حادثه آتش سوزی پالایشگاه، تعداد قربانیان این حادثه به 7 نفر رسید.

وی با بیان اینکه مصدوم دیگر این حادثه تحت مداوا و درمان قراد دارد اظهار داشت : علی ‌نظر جلیلیان مصدوم دیگر حادثه آتش سوزی بعد از ظهر جمعه در پالایشگاه است که پزشک معالجش حال عمومی وی را رو به بهبود گزارش کرده است.

حمیدرضا جعفری اظهارداشت: جواد نوروزی از پرسنل بخش بهره برداری پالایشگاه تهران بود که در اثر شدت جراحات و سوختگی شدید شب گذشته فوت کرد.

رئیس روابط عمومی شرکت پالایشگاه نفت تهران گفت: یکی از مجروحان حادثه آتش سوزی پالایشگاه تهران شب گذشته درگذشت.

 برج تقطیر یکی از واحدهای پالایشگاه نفت تهران که در جنوب پایتخت واقع است، بعد از ظهر جمعه دچار حریق شد و در اثر این حادثه 6 نفر در دم جان باختند و 2 نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

——————-
خبرگزاری فارس: با توجه به مشکلات بدهی سرخابی‌ها و حضورشان در لیگ قهرمانان آسیا، این 2 باشگاه تا ظهر فردا فرصت دارند در خصوص بدهی‌هایشان تعیین و تکلیف کنند
امروز علی‌اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز به دیدار وزیر ورزش رفت تا وضعیت پرسپولیس مشخص شود.

خبرگزاری فارس: با توجه به مشکلات بدهی سرخابی‌ها و حضورشان در لیگ قهرمانان آسیا، این 2 باشگاه تا ظهر فردا فرصت دارند در خصوص بدهی‌هایشان تعیین و تکلیف کنند.
ضرب‌الاجل کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه‌های ایرانی برای تعیین تکلیف بدهی‌های خود تا روز دوشنبه 8 آبان ماه به پایان می‌رسد و در پایان وقت اداری دوشنبه به وقت مالزی که حدود ظهر فردا به وقت ایران است باشگاه‌های ایرانی باید وضعیت بدهی‌های خود را روشن کنند و مدارک تسویه حساب به کنفدراسیون ارائه کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *