افزایش قیمت سکه همچنان ادامه دارد + فخرالدینی: استقلال از آسیا حذف شود، هواداران از چشم بازیکنان نبینند – دیزباد کهن

خبرگزاری ایسنا: دلار آمریکا در ادامه روند صعودی روزهای اخیر با افزایش ۳۸ تومانی به ۴۰۷۰ تومان رسیده است و از سوی دیگر سکه تمام طرح جدید نیز با افزایش ۹۰۰۰ تومان یک میلیون و ۳۱۷ هزار تومان عرضه می‌شود
طلا هم مانند سکه و ارز روندی صعودی پیدا کرده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۲۴ هزار و ۴۴ تومان و مثقال طلا ۵۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود. اونس طلا نیز برای معاملات در بازار جهانی ۱۲۷۴ دلار و ۶ سنت داد و ستد می‌شود.

افزایش قیمت سکه همچنان ادامه دارد 

خبرگزاری ایسنا: دلار آمریکا در ادامه روند صعودی روزهای اخیر با افزایش ۳۸ تومانی به ۴۰۷۰ تومان رسیده است و از سوی دیگر سکه تمام طرح جدید نیز با افزایش ۹۰۰۰ تومان یک میلیون و ۳۱۷ هزار تومان عرضه می‌شود.
 بازار ارز با روند صعودی قیمت همراه شده است. به غیر از دلار که با افزایش قیمت روبرو شده یورو با افزایش ۲۰ تومانی ۴۷۹۸ تومان، ‌پوند انگلستان ۵۳۷۳ تومان و لیر ترکیه که بر خلاف سایر ارزها کاهشی شده ۱۰۹۷ تومان فروخته می‌شود. از سوی دیگر دلار مبادله‌ای ۳۴۷۸ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

بازار سکه هم مانند بازار ارز صعودی شده است. سکه تمام که ۹۰۰۰ تومان گران شده است یک میلیون و ۳۱۷ هزار تومان قیمت دارد. همچنین نیم سکه ۶۷۲ هزار تومان و ربع سکه ۳۷۹ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: میلاد فخرالدینی درباره آخرین وضعیت فسخ قراردادش با تیم گسترش فولاد، اظهار داشت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست و باید ببینیم در آینده چه می‌شود
وی در واکنش به صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد که اعلام کرده «فخرالدینی بدون اطلاع باشگاه تبریز را ترک کرده است»، گفت: روزی که من تبریز را ترک کردم، سر تمرین بودم. در آنجا هم به فیروز کریمی و هم به حسن آذرنیا ماجرا را گفتم. من و آقای نصیرزاده همیشه رابطه خوبی با یکدیگر داشتیم. شاید او در جریان نبود که چنین صحبت‌هایی را انجام داده بود. این کار من هماهنگ شده است.

خبرگزاری تسنیم: میلاد فخرالدینی درباره آخرین وضعیت فسخ قراردادش با تیم گسترش فولاد، اظهار داشت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست و باید ببینیم در آینده چه می‌شود. من در تهران فیزیوتراپی می‌کنم، اما پزشکان چیزی در خصوص مصدومیتم نگفته‌اند. مصدومیتم پارگی مینیسک خارجی است و نمی‌دانم از چه زمانی می‌توانم بازی کنم.
بازیکن پیشین استقلال که جزو شاکیان این تیم در AFC به‌حساب می‌آید، در خصوص این اتفاق تصریح کرد: باشگاه استقلال می‌گوید که همه طلبکاران خود تسویه‌حساب کرده، اما چنین چیزی نیست. من مجبور شدم از استقلال به AFC شکایت کنم و حکم بگیرم. اگر استقلال از آسیا حذف شود، هواداران از چشم بازیکنان نبینند. مسئولان باشگاه استقلال یک زنگ هم به هیچ‌کدام از طلبکاران‌شان نزده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *