نصرتی: وضعیت تیم نفت اصلا مناسب نیست + قیمت نفت همچنان بالای 60 دلار است – دیزباد کهن

خبرگزاری میزان: محمد نصرتی درباره شرایط فعلی تیم فوتبال نفت تهران گفت: وضعیت تیم نفت اصلا مناسب و استاندارد نیست و باید هرچه سریعتر از این بلاتکلیفی خارج شود
وی در مورد جا‌به‌جایی چندباره سرمربی تیم نفت اظهار داشت: فعلا که درخشان سرمربی است اما پیش از این برخی به شوخی می‌گفتند که روزهای زوج آقای کریمی است و روزهای فرد آقای درخشان.

وی ادامه داد: امیدوارم با اسم این 2 چهره مطرح فوتبال ایران بازی نشود و یک تیم خوب ساخته و در آینده استعداد های خوبی از این تیم به فوتبال کشور معرفی شود.
خبرگزاری میزان: محمد نصرتی درباره شرایط فعلی تیم فوتبال نفت تهران گفت: وضعیت تیم نفت اصلا مناسب و استاندارد نیست و باید هرچه سریعتر از این بلاتکلیفی خارج شود. اگر جهانیان مسئول باشگاه است، امور را انجام دهد و اگر شخص یا گروه دیگری مسئولیت نفت را قبول کرده هر چه زودتر وضعیت باشگاه و بازیکنان را مشخص کند.
نصرتی خاطر نشان کرد: الان بحث حضور تیم نفت در باشگاه های آسیا مطرح است که باشگاه باید مدارک خود را به آسیا ارائه دهد. فعلا نفت از این مسابقات کنار گذاشته نشده اما شرایط مناسب نیست.

——————-
خبرگزاری فارس به نقل از رویترز نوشت: به دنبال حمایت اوپک از توافق کاهش تولید که عرضه در بازار را کم کرد و همچنین تقاضای بالا در بازار، قیمت نفت امروز همچنان بالای 60 دلار باقی ماند اما تحلیلگران هشدار دادند کاهش ها برای مواجهه با افزایش تولید آمریکا باید ادامه یابد
نفت خام آمریکا نیز با 27 سنت افزایش 54.81 دلار در هر بشکه معامله شد. قیمت این نوع نفت نیز از کمترین قیمت سال 2017 حدود 30 درصد بیشتر است.

بر اساس این گزارش قیمت نفت تا حدی به علت تصمیم اوپک و هم پیمانانش برای تمدید توافق کاهش تولید بالا رفته است. درحالی که عرضه کم شده، تقاضا در حال افزایش است به ویژه در چین که تقریبا روزانه 9 میلیون بشکه نفت وارد کرده و از آمریکا به عنوان بزرگ ترین واردکننده نفت پیشی گرفته است.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با 25 سنت افزایش 60.87 دلار فروخته شد. نفت برنت از زمان کمترین قیمت در ژوئن تاکنون 37 درصد رشد قیمت داشته است.

بانک سرمایه گذاری جفری اعلام کرد: «به نظر می رسد رشد تقاضای چین برای نفت در حال سرعت گرفتن است.»

خبرگزاری فارس به نقل از رویترز نوشت: به دنبال حمایت اوپک از توافق کاهش تولید که عرضه در بازار را کم کرد و همچنین تقاضای بالا در بازار، قیمت نفت امروز همچنان بالای 60 دلار باقی ماند اما تحلیلگران هشدار دادند کاهش ها برای مواجهه با افزایش تولید آمریکا باید ادامه یابد.
بعلاوه، ذخایر نفت کاهش یافته اما چشم انداز آن سال آینده نامشخص است.

تحلیلگران می گویند بدون تمدید کاهش ها، فزونی عرضه در بازار می تواند دوباره بازگردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *