نزدیک شدن دوباره هدایتی به پرسپولیس + درگیری مسلحانه پلیس با متهم تحت تعقیب – دیزباد کهن

سایت روزنامه گل: چند روز قبل ستاره های پرسپولیس در اقدامی هماهنگ در پیج صفحه اجتماعی حسین هدایتی هوادار متول پرسپولیسی را فالو کردند سپس شب گذشته علی اکبر طاهری از سمت خود کناره گیری کرد که گفته می شود تا زمانی که اختلافاتش حل نشود به باشگاه برنمی گردد و صبح امروز حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل موقت باشگاه پرسپولیس منصوب شد

ظاهرا حسین هدایتی قول گرفته است که در صورتی که مشکلات مالی اخیر را حل کند و برانکو ایوانکوویچ را برای تمدید قرار متقاعد کند تا یکی از اعضای باشگاه بشود.

هدایتی در پیج اینستاگرامی خود به نوعی از حمایتهای خود را از باشگاه اعلام کرد؛امشب هم ضیافت شامی را با چند بازیکن پرسپولیس ترتیب داده شد تا شائبه های حضور عضو هیئت مدیره پیشین پرسپولیس بیشتر از قبل قوت بگیرد.

سایت روزنامه گل: چند روز قبل ستاره های پرسپولیس در اقدامی هماهنگ در پیج صفحه اجتماعی حسین هدایتی هوادار متول پرسپولیسی را فالو کردند سپس شب گذشته علی اکبر طاهری از سمت خود کناره گیری کرد که گفته می شود تا زمانی که اختلافاتش حل نشود به باشگاه برنمی گردد و صبح امروز حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل موقت باشگاه پرسپولیس منصوب شد.

گفتنی است هدایتی در پست خود به هواداران قول داده است که با تغییر مدیریت در پرسپولیس بازیکنان و سرمربی تغییر نخواهند کرد.

——————-

خبرگزاری میزان: درگیری مسلحانه بین یک متهم تحت تعقیب و مأموران انتظامی یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

صبح امروز ماموران کلانتری و یگان امداد پلیس شیروان که برای جلب متهم سابقه دار به منزل او مراجعه کرده بودند با تیراندازی متهم قاچاق مواد مخدر با یک قبضه اسلحه کلاشینکف مواجه می شوند و در اقدام متقابل پلیس اقدام به تیراندازی کرده و متهم مجروح شد
وی افزود: این درگیری در شهرستان شیروان رخ‌داده است.

از منزل این متهم یک کیلو هروئین، ۲ کیلو تریاک، مقادیر سلاح و فشنگ جنگی و مقادیری طلا نیز کشف شد.

خبرگزاری میزان: درگیری مسلحانه بین یک متهم تحت تعقیب و مأموران انتظامی یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

صبح امروز ماموران کلانتری و یگان امداد پلیس شیروان که برای جلب متهم سابقه دار به منزل او مراجعه کرده بودند با تیراندازی متهم قاچاق مواد مخدر با یک قبضه اسلحه کلاشینکف مواجه می شوند و در اقدام متقابل پلیس اقدام به تیراندازی کرده و متهم مجروح شد.
این فرد در حین انتقال به بیمارستان کشته شد.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی با تایید این خبر اظهار کرد: درگیری مسلحانه بین زندانی فراری و مأموران انتظامی، منجر به کشته شدن یک تن و مصدومیت یک تن دیگر شد.

یکی از ماموران انتظامی نیز در همین درگیری مجروح شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *