عابدزاده: از امروز تلاشم را بیشتر می‌کنم + شکایت فردی از ماریا شاراپووا – دیزباد کهن

خبرگزاری فارس: امیر عابدزاده در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: خداراشکر می کنم که به تیم ملی دعوت شدم.اتفاق  خیلی خوب برای من در زندگی افتاد و آرزوی هر بازیکنی این است که پیراهن تیم ملی‌ کشورش را بپوشد
دروازه‌بان تیم ماریتیمو پرتغال افزود: تا به امروز تلاش زیادی کردم و از این لحظه باید تلاشم را دوچندان کنم که بتوانم این جایگاه را حفظ کنم و روز به روز پیشرفت کنم و به جایگاه‌های بالاتری برسم. می‌دانم هرکسی که پیراهن تیم ملی را بپوشد مسئولیت بزرگی دارد چرا که باید دل میلیون‌ها ایرانی را در تیم ملی شاد کند، خداراشکر که با تلاش و پشتکار توانستم به این جایگاه برسم.

خبرگزاری فارس: امیر عابدزاده در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: خداراشکر می کنم که به تیم ملی دعوت شدم.اتفاق  خیلی خوب برای من در زندگی افتاد و آرزوی هر بازیکنی این است که پیراهن تیم ملی‌ کشورش را بپوشد. به یکی از اهدافم رسیدم و این اتفاق برای من یک شروع جدید است.
وی ادامه داد: مطمئناً این اول کار است و باید بیشتر کار کنم تا به جایگاه بهتری در تیم ملی برسم و حس خوبی است که در تیم ملی حضور پیدا کنی و بتوانی با یک پیروزی دل ۷۰ میلیون ایرانی را شاد کنی. امیدوارم این اتفاق بیفتد. باز هم می‌گویم خوشحالم که در این مسیر قرار گرفتم و امیدوارم که بتوانم به جایگاه بهتری برسم و روز به روز پیشرفت کنم.

——————-

ایسنا: ‌به نقل از موندو دپورتیوو، ماریا شاراپووا دوباره درگیر حاشیه شد. شکایتی علیه او در دادگاه هند مطرح شده است

آگاروال مدعی شد برای پیش خرید یکی از خانه‌های این پروژه ۷۰ هزار یورو پرداخت کرده است.

بر اساس گفته‌های این وکیل، شاراپووا در سال ۲۰۱۳ دو یا سه بار به هند سفر کرده است تا شرایط این پروژه‌ را بداند.

ایسنا: ‌به نقل از موندو دپورتیوو، ماریا شاراپووا دوباره درگیر حاشیه شد. شکایتی علیه او در دادگاه هند مطرح شده است. یک فرد مدعی شده است که تنیسور مشهور روسی در کلاهبرداری یک پروژه‌ مسکونی حضور داشته و  در تبلیغات این پروژه‌ شرکت داشته است.

دادگاه دهلی از پلیس خواست پس از شکایت بهاوانا آگاروال یک تحقیق درباره پروژه Ace by Sharapova شرکت Homestead‌ انجام دهد چون این شخص معتقد است این کمپانی بدون مجوز شروع به ساختن یک آپارتمان مجلل کرده‌ است.

شکایت فردی از ماریا شاراپووا

پیوش سینگ، وکیل این شخص در مصاحبه با خبرگزاری Efe  گفت: شاراپووا نه تنها در این فعالیت کلاه‌بردارانه نقش داشته است بلکه برای آن نیز تبیلغ کرده است، به همین خاطر جرمش سنگین است. او باید ثابت کند این پروژه‌ قانونی بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *