سلیمی: قهرمانی ما در مسابقات جهانی قطعی نیست + پایان کلاهبرداری از مشاوران املاک شمال تهران – دیزباد کهن

خبرگزاری میزان: بهداد سلیمی در خصوص وضعیت خودش اظهار داشت: خدا را شکر مصدومیتم خوب شده است و شرایط بهتری نسبت به قبل دارم
وی در مورد غیبت 9 کشور در مسابقات جهانی وزنه‌برداری و اینکه آیا با این شرایط قهرمانی برای ایران در این مسابقات آسان شده است، گفت: قهرمانی ایران را نمی‌شود قطعی دانست. در سال‌های گذشته با حضور مدعیان هم جزو کشورهای مدعی و قهرمان بودیم. البته عدم حضور کشورهایی مثل چین و ژاپن را نمی‌شود نادیده گرفت چون این 2 کشور جزو قدرت‌ها هستند.

خبرگزاری میزان: بهداد سلیمی در خصوص وضعیت خودش اظهار داشت: خدا را شکر مصدومیتم خوب شده است و شرایط بهتری نسبت به قبل دارم. در حال رسیدن به دوران اوج خودم هستم.
ملی‌پوش وزنه‌برداری کشورمان در پایان گفت: هنوز برای هیچکدام از ما برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا ویزا صادر نشده است. امیدوارم آمریکایی‌ها ورزش را از سیاست جدا کنند. ما برای این مسابقات زحمت زیادی کشیدیم و اگر آمریکا کارشکنی کند به ضرر ما تمام می‌شود.

——————-

خبرگزاری میزان: رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از روش جدید کلاهبرداری شخصی با هویت جعلی از مشاورین املاک شمال پایتخت خبر داد
وی ادامه داد: این شخص که خود را به نام های جعلی، مسولان اتحادیه معرفی می‌کرد با شماره تلفن ثابت با دفتر مشاورین ارتباط برقرار کرده و با شناختی که از مسئولین اداره تعزیرات داشت خود را منتسب به آنان معرفی و پرداخت جریمه‌های سنگین حتی تا ٢٢ میلیون تومان درخواست و سپس با ترفند و اعلام تخفیف صوری اقدام به کلاهبرداری می‌کرد.

این مقام انتظامی ضمن اعلام هوشیاری به تمامی مشاورین املاک پایتخت عنوان داشت: با توجه به مطرح بودن پرونده در دادسرای ناحیه یک تهران چنانچه با مورد مشابه برخورد کردند پلیس را در جریان قرار دهند.

خبرگزاری میزان: رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از روش جدید کلاهبرداری شخصی با هویت جعلی از مشاورین املاک شمال پایتخت خبر داد.

سرهنگ محمد باقر قدم زاده گفت: فردی به صورت تلفنی با مشاورین املاک تماس برقرار کرده و با معرفی خود به عنوان بازرس اماکن، تعزیرات حکومتی و منتسب به اتحادیه املاک تهران از آنان مبلغی را تحت عنوان جریمه درخواست می‌کند سپس با حیله و ترفند متصدیان مشاورین املاک را جلوی عابر بانک برده و با اعلام شماره کارت بانکی از انان اخاذی می‌کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *