بازداشت دو تن از نزدیکان نتانیاهو + داعش، مسئولیت انفجارهای یمن را برعهده گرفت – دیزباد کهن

خبرگزاری فارس: در حالی که پیشتر در رابطه با پرونده فساد مالی، از بنیامین نتانیاهو و حتی همسر او بازجویی شده است، حالا خبرها از بازداشت دو تن از نزدیکان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حکایت دارد
چندی قبل بود که «ایریل مارگالیت» از مخالفان بنیامین نتانیاهو و از اعضای کنست(پارلمان رژیم صهیونیستی)، تلاشی را برای بررسی ادعاهای مطرح شده درباره فساد مالی نتانیاهو آغاز کرد.

حالا امروز یکشنبه، کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی از بازداشت دو تن از نزدیکان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای تحقیق درباره این پرونده خبر داده است.

موضوع مورد تاکید وی حضور وکیل شخصی نتانیاهو در معامله یک شرکت آلمانی برای فروش زیردریایی به رژیم صهیونیستی است.

گفته می‌شود افراد بازداشت شده، وکلای نزدیک به کابینه بنیامین نتانیاهو هستند اما رسانه‌ها به نام این دو فرد اشاره‌ای نکرده‌اند.

خبرگزاری فارس: در حالی که پیشتر در رابطه با پرونده فساد مالی، از بنیامین نتانیاهو و حتی همسر او بازجویی شده است، حالا خبرها از بازداشت دو تن از نزدیکان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی حکایت دارد.
——————-

خبرگزاری ایرنا: خبرگزاری فرانسه یکشنبه شب گزارش کرد، داعش مسئولیت دو انفجار انتحاری در شهر عدن مقر دولت موقت «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی یمن در جنوب این کشور را برعهده گرفت که در جریان آن 15 تن کشته شدند
انفجار در ساختمان تحقیقات جنایی وابسته به نیروهای امنیتی دولت مستعفی یمن رخ داد که در جریان آن چهار تن از جمله یک افسر ارتش دولت مستعفی از سوی گروه های تروریستی به گروگان گرفته شدند، اما در پایان تروریست ها مجبور به آزادی گروگان ها شدند.

پس از این انفجارها درگیری میان نیروهای امنیتی وابسته به منصور هادی و تروریست های داعشی آغاز شد.

خبرگزاری ایرنا: خبرگزاری فرانسه یکشنبه شب گزارش کرد، داعش مسئولیت دو انفجار انتحاری در شهر عدن مقر دولت موقت «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی یمن در جنوب این کشور را برعهده گرفت که در جریان آن 15 تن کشته شدند.

چندی پیش، در جریان درگیری میان نیروهای وابسته به عبدربه منصور هادی و گروه های تروریستی در شهر عدن، دستکم 6 تن کشته شدند.

بخش های جنوبی یمن پس از حضور عناصر وابسته به رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن به اشغال گروه تروریستی القاعده و داعش درآمده است.

حمله ائتلاف موسوم به ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان از ششم فروردین ماه سال 94، شرایط را برای حضور هرچه بیشتر گروه های تروریستی مانند القاعده و داعش در شهرهای جنوبی یمن فراهم کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *