شجاع یک روز بعد از حکم جنجالی + شیوع آنفلوآنزای مرغی در آذربایجان شرقی – دیزباد کهن

ورزش سه: مدافع جوان پرسپولیس که با حضور در این تیم امیدوار به بازگشت به تیم ملی بود، با توجه به اتفاقات دیدار دربی باید یک جلسه محرومیت را پشت سر بگذارد

شجاع خلیل زاده به واسطه برخوردی که در دیدار دربی با داریوش شجاعیان داشت، طبق نظر کمیته انضباطی با یک جلسه محرومیت مواجه شده و دیدار مقابل پدیده مشهد را از دست داد. مدافع شماره 3 سرخپوشان که اعتراض خود را نسبت به این حکم اعلام کرده، با انگیزه بالایی در تمرین امروز حضور یافت و امیدوار است از فرصت باقیمانده برای دستیابی به نظر کارلوس کی‌روش سود ببرد.

شجاع یک روز بعد از حکم جنجالی

ورزش سه: مدافع جوان پرسپولیس که با حضور در این تیم امیدوار به بازگشت به تیم ملی بود، با توجه به اتفاقات دیدار دربی باید یک جلسه محرومیت را پشت سر بگذارد.

تیم ملی اکنون دو مدافع میانی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و در صورتی که شجاع بتواند از نظر فنی به شرایط مدنظر کارلوس کی‌روش نزدیک شود، شاید در نهایت یکی از سهمیه‌های حضور در تیم ملی را به خود اختصاص دهد. خلیل زاده که به واسطه خط خوردن از تیم ملی در زمان حضور در سپاهان با مصاحبه‌اش در لیست کارلوس کی‌روش قرار گرفته، بارها با ابراز پشیمانی نسبت به آن اتفاق، از تمایل قلبی خود برای بازگشت به اردوی تیم ملی خبر داده است و باید دید در فرصت باقیمانده قادر به دستیابی نظر سرمربی پرتغالی تیم ملی خواهد بود یا خیر.

شجاع یک روز بعد از حکم جنجالی

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، احمد جهانسری در نشست بررسی و آسیب‌شناسی شیوع  آنفلوآنزای مرغی در استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: آنفلوآنزای مرغی اخیراً در برخی کشورها از جمله کشور ما شیوع پیدا کرده و نمونه هایی از این آنفلوانزا در استان ما نیز مشاهده شده که توسط نهادهای ذیربط از جمله دامپزشکی، جهادکشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی رصد و پایش می‌شود
وی همچنین توصیه کرد تا همشهریان در صورت مشاهده لاشة طیور از تماس مستقیم با آن خودداری کرده و سازمان دامپزشکی را مطلع کنند.

خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، احمد جهانسری در نشست بررسی و آسیب‌شناسی شیوع  آنفلوآنزای مرغی در استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: آنفلوآنزای مرغی اخیراً در برخی کشورها از جمله کشور ما شیوع پیدا کرده و نمونه هایی از این آنفلوانزا در استان ما نیز مشاهده شده که توسط نهادهای ذیربط از جمله دامپزشکی، جهادکشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی رصد و پایش می‌شود.
وی افزود: این در حالی است که با آغاز فصل سرما و کوچ پرندگان، احتمال شیوع این بیماری در سراسر کشور افزایش یافته است.

جهانسری گفت: خوشبختانه این موضوع در استان جای نگرانی ندارد و اگر مشکل حاد باشد قرارگاه زیستی استان آماده همکاری با نهادهای ذی ربط است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ادامه داد: با وجود اینکه در استان مشکل خاصی در این مورد نداریم اما رعایت نکات بهداشتی همانند تهیه مرغ و تخم مرغ از مراکز مجاز و بهداشتی زیر نظر سازمان دامپزشکی، عدم خرید طیور از بازارچه های غیر بهداشتی و محلی و نیز عدم شکار پرندگان مهاجر و خوردن آنها لازم و ضروری است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *