بلیت 5.5 دلاری برای تماشای رقابت سیامند رحمان + شیمبا: می‌خواهیم ترمز پیکان را بکشیم – دیزباد کهن

خبرگزاری تسنیم: این رقابت ها از دوم دسامبر (11 آذر) با حضور 1200 ورزشکار از 89 کشور جهان در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد
خبرگزاری تسنیم: این رقابت ها از دوم دسامبر (11 آذر) با حضور 1200 ورزشکار از 89 کشور جهان در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد.
طبق اعلام برگزارکنندگان، در مجموع 24 هزار و 500 بلیت به قیمت هر قطعه 5 دلار و 50 سنت برای این رقابت‌ها در نظر گرفته شده است.

این دو رویداد که پس از بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو بزرگترین رویدادهای پارالمپیکی محسوب می شوند، ابتدا قرار بود از 30 سپتامبر تا 6 اکتبر برگزار شود اما به دلیل بروز زلزله به مدت دو ماه به تعویق افتاد.

تیم پارا وزنه برداری ایران در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد. این تیم هم اکنون با حضور مانی دهباشی، روحاله رستمی، نادر مرادی، علی حسینی، مجید فزرین، سیدحامد صلحی پور، علی صادق زاده (تهران)، سامان رضی، محسن بختیار (گیلان)، امیر جعفری، سیدیوسف یوسفی (البرز)،  صمد عباسی (کرمانشاه)، منصور پورمیرزایی (کرمان)، سیامند رحمان (آذربایجان غربی) اردوی خود را برگزار می‌کند.
——————-

ورزش‌سه: صنعت نفت آبادان در هفته یازدهم لیگ برتر مغلوب گسترش فولاد شد؛ اما اعضای این تیم درصدد هستند تا در آینده نتایج خوبی بگیرند و در جدول بالا بیایند
وی ادامه داد: هواداران صنعت نفت هم دیدند که ما برابر گسترش فولاد تبریز مستحق برد بودیم و سعی می‌کنیم این شکست را جبران کنیم.

مهاجم صنعت نفت همچنین گفت: با توجه به بردهای پیاپی پیکان، بازی سختی خواهیم داشت؛ ولی تمام تلاش‎مان را می‌کنیم تا با دست پر از تهران برگردیم. می خواهیم ترمز پیکان را بکشیم و برای این منظور باید شکست مقابل گسترش فولاد را فراموش و به بازی‌های بعدی فکر کنیم.

ورزش‌سه: صنعت نفت آبادان در هفته یازدهم لیگ برتر مغلوب گسترش فولاد شد؛ اما اعضای این تیم درصدد هستند تا در آینده نتایج خوبی بگیرند و در جدول بالا بیایند.

لوسیانو پریرا، مهاجم برزیلی صنعت نفت در این باره اظهار داشت: شاید اگر فقط کمی شانس داشتیم، به راحتی برنده بازی مقابل گسترش فولاد تبریز می‌شدیم. یک بار به تیر دروازه زدیم، چند بار توپ از روی خط دروازه حریف برگشت داده شد، یک پنالتی 100درصد برای صنعت نفت گرفته نشد، ضمن اینکه در دقایق آخر مدافع گسترش با دست توپ را برگرداند که داور این صحنه را ندید که اگر از بین این همه موقعیت به 2گل هم می‌رسیدیم، برنده بازی می‌شدیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *