بونوچی دلش با یوونتوس نبود – دیزباد کهن

ورزش سه: انتقال لئوناردو بونوچی از یوونتوس به میلان، یکی از پرحاشیه ترین جا به جایی های تابستانی در فوتبال ایتالیا بود
فروش بونوچی؟ ما معتقدیم که در فوتبال، انتخاب‌ها در درجه اول توسط بازیکنان صورت می‌گیرد پس این بازیکن ها هستند که باید درباره سرنوشت‌شان تصمیم‌گیری کنند. بونوچی هم تصمیم گرفت و یوونتوس هم بازیکنی که دلش با این تیم نباشد را نگه نمی‌دارد.

گفته می‌شود که دلیل جدایی او از یوونتوس، بروز یکسری اختلافات با مکس آلگری(سرمربی یووه) بود که استارت آن از زمان فرستاده شدنش به سکوهای ورزشگاه یوونتوس در بازی مقابل پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته زده شد.

بونوچی دلش با یوونتوس نبود

ورزش سه: انتقال لئوناردو بونوچی از یوونتوس به میلان، یکی از پرحاشیه ترین جا به جایی های تابستانی در فوتبال ایتالیا بود.

ماروتا در این خصوص به دومنیکا اسپورتیوا گفت:« بونوچی بازیکن طراز اول است. این جابجایی برای او قطعا یک تغییر و تحول بزرگ محسوب می‌شود اما من فکر می‌کنم که ما باید شرایط هم‌تیمی‌های او را هم ارزیابی کنیم. فوتبال یک بازی گروهی است. یک بازیکن می‌‌تواند کیفیت کار تیم را بالا ببرد اما مهم موفقیت کار گروهی است. در یوونتوس ما امیدواریم که کار گروهی‌مان خوب باشد.

 جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس می‌گوید جدایی غیرمنتظره بونوچی از یووه برای پیوستن به رقیبی مستقیم مانند میلان، به خاطر اصرار خود او بوده است.

تصمیمی که او گرفت الزاما به این معنا نیست که روابط ما و او تیره و تار شده بود. بونوچی بازیکن فوق‌العاده است اما جدا شدن از ما تصمیم خودش بود که شاید دلیل آن تقویت مهارت‌هایش و پیدا کردن انگیزه‌‌های جدید.»

بونوچی در حالی که مشتریانی مانند منچسترسیتی و چلسی داشت، میلان را انتخاب کرد و در حالی از یوونتوس جدا شد که یکی از تأثیرگذارترین مهره‌های این تیم در سال‌های اخیر بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *