قوچان‌نژاد: نمی‌دانم علت گل‌نزدنم چیست + معنوی‌نژاد: همه چیز آرام است! – دیزباد کهن

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فوتبال هلند، تیم هیرنوین شنبه گذشته در مصاف خارج از خانه با اسپارتا روتردام در هفته یازدهم اردویژه به تساوی بدون گل دست یافت
وی با اشاره به این مسئله گفت: این واقعا دراماتیک است. دشوار است بگویم علت گل‌نزدنم چیست و دنبال بهانه‌جویی نیستم. ما همانند یک تیم باید مبارزه کنیم و به عملکرد بهترمان ادامه دهیم.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فوتبال هلند، تیم هیرنوین شنبه گذشته در مصاف خارج از خانه با اسپارتا روتردام در هفته یازدهم اردویژه به تساوی بدون گل دست یافت. هیرنوینی‌ها چند هفته است که سخت مبارزه می‌کنند و پس از 4 شکست متوالی به یک امتیاز رسیدند.
رضا قوچان‌نژاد، ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین در پایان نیمه‌اول بازی برابر اسپارتا روتردام به دلیل مصدومیت تعویض شد و جای خود را به هنک ورمان، مهاجم 24 ساله هلندی داد اما یارانش توفیقی در گلزنی نداشتند.

قوچان‌نژاد در فصل 2018 – 2017 اردویژه هلند فقط 2 گل به ثمر رساند تا کار برای یارانش در تیم هیرنوین دشوار شود. بازیکنی که در فصل گذشته این رقابت‌ها 19 گل به ثمر رساند و یکی از بهترین مهاجمان اردویژه بود.

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین در این رابطه می‌گوید: هر چند هنوز در شرایط خوبی قرار داشتم اما با اطمینان مهیای تعویض شدنم بودم.

تیم هیرنوین در پایان هفته یازدهم اردویژه هلند با 15 امتیاز رتبه نهم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

——————-
خبرگزاری فارس: این روزها خبرهای خوبی از شرایط محمدجواد معنوی‌نژاد، دریافت کننده ایرانی تیم ورونای ایتالیا به گوش نمی‌رسد
محمدجواد معنوی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در این خصوص اظهار داشت: همه چیز در ایتالیا آرام است و مشکلی برایم وجود ندارد. من نمی‌دانم این خبرها چگونه و چرا منتشر می‌شود. درست است که تاکنون نتوانسته‌ام عملکرد خوبی در تیم باشگاهی‌ام داشته باشم، اما نباید فراموش کنیم که تاکنون تنها 5 بازی انجام شده و بیش از 50 بازی دیگر باقی مانده است.

وی ادامه داد: خبری از بازگشت به ایران نیست. من فقط قرار است به عنوان بازیکن کمکی در ترکیب تیم بانک سرمایه آن هم در رقابت های جام باشگاه‌های جهان به میدان بروم. واقعاً نمی‌دانم این خبرها چگونه و به چه دلیلی منتشر می‌شود، اما باید بگویم که واقعیت این است که من در ایتالیا ماندگار هستم.

خبرگزاری فارس: این روزها خبرهای خوبی از شرایط محمدجواد معنوی‌نژاد، دریافت کننده ایرانی تیم ورونای ایتالیا به گوش نمی‌رسد. در حالی که چند هفته از رقابت‌های سری آ ایتالیا هم گذشته او تاکنون تنها یک بار به عنوان بازیکن جایگزین وارد زمین شده است. گفته می‌شود معنوی‌نژاد هنوز نتوانسته ارتباط خوبی با هواداران، بازیکنان و مربیان تیم ورونا برقرار کند، اما این لژپونر ایرانی نظر دیگری دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *