پشت پرده عد ‎توافق کریمی با تراکتورسازان + آزاد شدن مرز مهران شایعه است – دیزباد کهن

خبرورزشی: خیلی ها منتظر آن بودند که علی کریمی به عنوان یکی از ارکان اصلی فوتبال ایران، مطالبات خود را ببخشد و در نهایت با باشگاه تراکتورسازی به توافق برسد تا مشکل تراکتور برای حضور در آسیا حل شود اما این اتفاق هنوز رخ نداده است

خبرورزشی: خیلی ها منتظر آن بودند که علی کریمی به عنوان یکی از ارکان اصلی فوتبال ایران، مطالبات خود را ببخشد و در نهایت با باشگاه تراکتورسازی به توافق برسد تا مشکل تراکتور برای حضور در آسیا حل شود اما این اتفاق هنوز رخ نداده است. همین موضوع باعث تعجب اهالی فوتبال شده است.

بد نیست بدانید پشت پرده ماجرا به امروز هیچ ارتباطی ندارد و یک مشکل قدیمی است. در واقع به سال ها قبل برمی گردد، آن زمان که علی کریمی کاپیتان استیل آذین بود و سردار آجورلو مدیرعامل این باشگاه. آن زمان درگیری شدیدی بین این دو در گرفت و در نهایت منجر به اخراج کریمی از استیل آذین شد. از همان زمان، رابطه این دو چهره سرشناس فوتبال ایران نیز رو به تیرگی گذاشت.

حالا نیز اصلا عجیب نیست که کریمی نخواهد با آجورلو به توافق بر سر مسائل مالی برسد به خصوص که کریمی سال هاست بر سر دریافت مطالباتش مشغول نامه نگاری بود اما تراکتوری ها او را اذیت کردند و هرگز جواب نامه هایش حتی به کمیته انضباطی را نیز ندادند. حالا تراکتور برای خلاص شدن از این ماجرا، فقط باید پول اصلی طلب کریمی را بپردازد.
——————-
خبرگزاری ایرنا:  رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام تاکید کرد: خروج زائران اربعین از مرز مهران تنها با گذرنامه و روادید معتبر امکان پذیر است و خبر آزاد شدن مرز مهران که در برخی کانال های خبری در فضای مجازی منتشر شده، شایعه است
سرهنگ علی جمالی اظهار کرد: اخباری در چند روز باقیمانده تا اربعین حسینی مبنی بر تردد بدون روادید و گذرنامه و آزاد شدن مرز مهران در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که تکذیب می شود.

سرهنگ جمالی به زائرانی که بدون روادید و گذرنامه در شهر مهران حضور دارند هشدار داد و افزود: از این افراد درخواست می شود به شهرهای خود بازگردند و فریب شایعه سازان فضای سایبری را نخورند.

تا کنون بیش از 100 هزار نفر از زائران بدون گذرنانه و روادید توسط پلیس ایلام از مرز مهران به شهرهای خود بازگردانده شدند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی ایلام گفت: پلیس فتا با رصد شبانه روزی فضای سایبری با شایعه سازان و مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی برخورد قانونی می کند.

خبرگزاری ایرنا:  رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام تاکید کرد: خروج زائران اربعین از مرز مهران تنها با گذرنامه و روادید معتبر امکان پذیر است و خبر آزاد شدن مرز مهران که در برخی کانال های خبری در فضای مجازی منتشر شده، شایعه است.
وی با اشاره به شایعاتی با مضمون رایزنی مسئولان لشکری و کشوری با مسئولان عراق و بازشدن مرز مهران در روزهای باقیمانده به اربعین، یادآور شد: این خبرها بی پایه و اساس بوده و خروج از مرز مهران فقط با گذرنامه و روادید امکان پذیر است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *