بازداشت قاتل پس از 8 سال زندگی در کوه‌ + نصرتی: وضعیت تیم نفت اصلا مناسب نیست – دیزباد کهن

باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده انتظامی شهرستان کنارک از شناسایی و دستگیری قاتل فراری بعد از هشت سال از وقوع جرم در عملیات هدفمند پلیس این شهرستان خبر داد
باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده انتظامی شهرستان کنارک از شناسایی و دستگیری قاتل فراری بعد از هشت سال از وقوع جرم در عملیات هدفمند پلیس این شهرستان خبر داد.
 
سرهنگ غلام شهرکی گفت: در پی قتل مسلحانه فردی ۸۸ ساله در سال ۱۳۸۸ و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم، دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
 
وی افزود: با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده و اشراف اطلاعاتی کاراگاهان پلیس، مخفیگاه قاتل که فردی ۳۷ ساله بوده و طی این سال ها در کوه‌های اطراف کهیر زندگی می‌کرد را به صورت دقیق شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل را دستگیر و به فرار ۸ ساله وی پایان دادند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان کنارک با اشاره به اینکه علت قتل نزاع و درگیری بوده است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
——————-
خبرگزاری میزان: محمد نصرتی درباره شرایط فعلی تیم فوتبال نفت تهران گفت: وضعیت تیم نفت اصلا مناسب و استاندارد نیست و باید هرچه سریعتر از این بلاتکلیفی خارج شود
وی در مورد جا‌به‌جایی چندباره سرمربی تیم نفت اظهار داشت: فعلا که درخشان سرمربی است اما پیش از این برخی به شوخی می‌گفتند که روزهای زوج آقای کریمی است و روزهای فرد آقای درخشان.

وی ادامه داد: امیدوارم با اسم این 2 چهره مطرح فوتبال ایران بازی نشود و یک تیم خوب ساخته و در آینده استعداد های خوبی از این تیم به فوتبال کشور معرفی شود.
خبرگزاری میزان: محمد نصرتی درباره شرایط فعلی تیم فوتبال نفت تهران گفت: وضعیت تیم نفت اصلا مناسب و استاندارد نیست و باید هرچه سریعتر از این بلاتکلیفی خارج شود. اگر جهانیان مسئول باشگاه است، امور را انجام دهد و اگر شخص یا گروه دیگری مسئولیت نفت را قبول کرده هر چه زودتر وضعیت باشگاه و بازیکنان را مشخص کند.
نصرتی خاطر نشان کرد: الان بحث حضور تیم نفت در باشگاه های آسیا مطرح است که باشگاه باید مدارک خود را به آسیا ارائه دهد. فعلا نفت از این مسابقات کنار گذاشته نشده اما شرایط مناسب نیست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *