پدیده لوشامپیونه به رئال باز می گردد + ترافیک پرحجم در مسیر بازگشت زائران اربعین – دیزباد کهن

ورزش سه: ماریانو دیاز که از تیم های پایه ای رئال شروع کرد و فصل گذشته به تیم اول باشگاه راه یافت، این روزها در لیون خوش می درخشد
ورزش سه: ماریانو دیاز که از تیم های پایه ای رئال شروع کرد و فصل گذشته به تیم اول باشگاه راه یافت، این روزها در لیون خوش می درخشد.

طبق ادعای این منبع، باشگاه رئال قصد دارد در انتهای فصل ماریانو را بازگرداند و برای این منظور فثقط تا 31 ژوئن 2018 فرصت دارد.

 ماریانو فصل گذشته هر زمان که به ترکیب رئال راه یافت، موثر ظاهر شد و با وجود دقایق اندکی که به او بازی رسید، توانست رضایت کادر فنی را به خود جلب کند ولی او تابستان امسال با تنها 8 میلیون یورو به لیون پیوست و حالا به یکی از پدیده های لوشامپیونه تبدیل شده است. ماریانو تا به اینجا توانسته 9 گل به ثمر برساند و در کنار فکیر و دیپای، مثلث خطرناکی را تشکیل بدهد.

پدیده لوشامپیونه به رئال باز می گردد

با وجود اینکه ماه گذشته مدیر لیون ادعا کرد رئال در قرارداد ماریانو بند خرید مجدد را نگنجانده؛ اما اسپورتیو امروز فاش ساخت که رئال نه تنها این بند را منظور کرده بلکه در صورت انتقال ماریانو به تیمی دیگر، 50 درصد رقم فروش او را نیز دریافت خواهد کرد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیک راه‌های کشور از وجود بار ترافیکی پرحجم و روان در مسیر بازگشت زائران حسینی خبر داد
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در مورد مسیر بازگشت زائران از مسیر کرمانشاه نیز گفت: در مسیر بازگشت زائران از این مسیر نیز در محورهای کرمانشاه – همدان و در ادامه همدان – تهران بار ترافیک پرحجم است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیک راه‌های کشور از وجود بار ترافیکی پرحجم و روان در مسیر بازگشت زائران حسینی خبر داد.
سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت ترافیکی مسیرهای بازگشت زائران اربعین حسینی اظهار کرد: محور مهران به ایلام در محدوده صالح ‌آباد در مسیر بازگشت مسافران با ترافیک پرحجم روان همراه است. همین وضعیت نیز در محور حمیل به اسلام آباد و در ادامه در محور اسلام آباد ماهیدشت وجود دارد.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت جوی راه‌های کشور نیز گفت: در اغلب محورهای استان اردبیل، محور بانه – سقز در کردستان و رامسر – آمل در مازندران بارش پراکنده بارش باران را شاهد هستیم.

وی همچنین اضافه کرد: در محورهای چذابه به اهواز و شلمچه به خرمشهر نیز در مسیر بازگشت زائران ترافیک پرحجم و روان را شاهد هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *