پیام مسعود بارزانی به قاسم سلیمانی + دی فرانچسکو: ژکو قطعاً بازی خواهد کرد – دیزباد کهن

ایسنا: متن پیام مسعود بارزانی خطاب به قاسم سلیمانی به شرح زیر است:

برادر عزیزم سردار قاسم سلیمانی

درود خداوند بر شما باد

به مناسبت در گذشت پدر بزرگوارتان تسلیت خود را تقدیم شما و خانواده و دوستان و آشنایان می نمایم و شریک غم شما هستم، تندرست باشید و آرزوی سلامتی برای جنابعالی دارم
درود خداوند بر شما باد

برادر عزیزم سردار قاسم سلیمانی

برادر عزیز جناب آقای قاسم سلیمانی

 در پیام فواد معصوم آمده است:

به گزارش ایسنا، رییس جمهور عراق نیز در پیامی خطاب به قاسم سلیمانی درگذشت پدر وی را تسلیت گفت .

ایسنا: متن پیام مسعود بارزانی خطاب به قاسم سلیمانی به شرح زیر است:
به مناسبت در گذشت پدر بزرگوارتان تسلیت خود را تقدیم شما و خانواده و دوستان و آشنایان می نمایم و شریک غم شما هستم، تندرست باشید و آرزوی سلامتی برای جنابعالی دارم. از خداوند بزرگ، بهشت برین برای آن مرحوم و صبر و بردباری برای جنابعالی مسئلت می نمایم.

سلام علیکم و رحمه الله

انا لله و انا الیه راجعون

با تاسف فراوان خبر در گذشت مرحوم پدرتان رحمه الله علیه را دریافت کردم. از خداوند منان برای ایشان رحمت الهی و سکونت در رضوان را مسالت دارم و برای شما نیز صبر و شکیبایی آرزومندم .

——————-

خبرگزاری فارس: دی فرانچسکو سرمربی تیم فوتبال رم ایتالیا گفت: خوشحالم که امرسون اولین بار ما را همراهی می‌کند

وی ادامه داد: امروز بازی سختی داریم، ژکو قطعا بازی خواهد کرد اما در مورد دیگر بازیکنان خط حمله هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ام. اگر دروسی استراحت کند فلورنزی کاپیتان تیم خواهد بود.

خبرگزاری فارس: دی فرانچسکو سرمربی تیم فوتبال رم ایتالیا گفت: خوشحالم که امرسون اولین بار ما را همراهی می‌کند. هنوز مدعی قهرمانی نیستیم. برد مقابل چلسی باید باعث تقویت خودباوری و اعتماد به نفس ما شود اما نباید مغرور شویم و فکر کنیم قهرمان جهان هستیم. باید مقابل فیورنتینا با همان جدیت و همان آرایش بازی کنیم و به پیروزی برسیم.

دی افزود: الشعراوی پیشرفت خوبی داشته است، اولین بار مقابل اینترمیلان او در سمت راست بازی کرد اما نمایش ضعیفی داشت. اما می‌بینید که مقابل چلسی چه بازی فوق العاده ای انجام داد و دو گل هم به ثمر رساند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *