پیرلو: از همه برای پیام‌های محبت آمیز، متشکرم + خوشحالی گوتزه از بازگشت به تیم ملی آلمان – دیزباد کهن

طرفداری: پس از خداحافظی پیرلو از میادین فوتبال، این بازیکن با موجی از پیام های محبت آمیز فوتبالیست های فعلی و سابق روبرو شد و همه به ستایش از او پرداختند و برای وی در ادامه زندگی اش آرزوی موفقیت کردند
طرفداری: پس از خداحافظی پیرلو از میادین فوتبال، این بازیکن با موجی از پیام های محبت آمیز فوتبالیست های فعلی و سابق روبرو شد و همه به ستایش از او پرداختند و برای وی در ادامه زندگی اش آرزوی موفقیت کردند. پیرلو ضمن تایید اینکه انتظار نداشته است، خداحافظی اش چنین بازخوردی داشته باشد؛ از همه بابت پیام هایشان، تشکر کرد.

پیرلو در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر، ضمن انتشار عکس زیر، نوشت:

پیرلو: از همه برای پیام‌های محبت آمیزشان، متشکرم

می خواهم از همه شما به خاطر پیام های گرم و پر مهر و محبتی که فرستادید، تشکر کنم. من هرگز انتظار چنین واکنشی را نداشتم. این موضوع، باعث خوشحالی و سرفرازی من شد. دوباره تکرار می کنم که از همه شما متشکرم!

——————-

ورزش سه: ماریو گوتزه، ستاره بروسیا دورتموند، از اینکه با پشت سر گذاشتن مصدومیت، می تواند برای تیمش برای زردها و همین طور تیم ملی آلمان به میدان برود، اظهار خوشحالی کرد
او که آماده است بعد از یک سال، اولین بازی ملی اش را جمعه شب در ومبلی مقابل تیم ملی آلمان انجام بدهد، امیدوار است بتواند در دیدارهای پیش رو برای مانشافت به میدان برود.

خوشحالی گوتزه از بازگشت به تیم ملی آلمان

ورزش سه: ماریو گوتزه، ستاره بروسیا دورتموند، از اینکه با پشت سر گذاشتن مصدومیت، می تواند برای تیمش برای زردها و همین طور تیم ملی آلمان به میدان برود، اظهار خوشحالی کرد.

گوتزه به خبرنگاران گفت:” بعد از جام کنفدراسیون ها و مقدماتی جام جهانی، ما شرایط خیلی خوبی داریم. خوشحالم که برگشتم و فکر می کنم در مسیر خوبی هستیم و دو آزمون سخت مقابل دو حریف دشوار داریم.

برای من مهم است که برای باشگاه و تیم ملی ام بازی کنم. خوشحالم که برگشتم، دوباره در بوندس لیگا بازی کردم و امیدوارم برای تیم ملی هم بازی کنم. من منتظر سال پیش رو هستم.”

 گوتزه که گل قهرمانی آلمان در جام جهانی 2014 را به ثمر رساند، در فصول اخیر با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بود و ر این فصل هم تنها در 7 بازی برای دورتموند از ابتدا به میدان رفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *