استقلال یک دیدار دوستانه در جزیره برگزار می‌کند + «دوترته» خطاب به ترامپ: دیگر بس است – دیزباد کهن

خبرآنلاین: استقلالی‌ها امروز راهی کیش خواهند شد.

شاگردان شفر از فرصت تعطیلات مسابقات لیگ برتر استفاده کرده اند و امروز راهی کیش خواهند شد تا دیداری تدارکاتی را در این جزیره برگزار کنند
خبرآنلاین: استقلالی‌ها امروز راهی کیش خواهند شد.
شاگردان شفر از فرصت تعطیلات مسابقات لیگ برتر استفاده کرده اند و امروز راهی کیش خواهند شد تا دیداری تدارکاتی را در این جزیره برگزار کنند.

با تصمیم کادر فنی استقلال، آبی‌پوشان در این اردو یک دیدار تدارکاتی برگزار خواهند کرد. تا اینجا صحبت‌هایی با تیم ملی دانشجویان شده تا به مصاف این تیم بروند.

استقلال ۲۹ آبان در هفته دوازدهم لیگ برتر میهمان سیاه‌جامگان خواهد بود.
——————-
خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: «رودریگو دوترته» رئیس جمهور فیلیپین در آستانه نزدیک شدن به زمان آخرین مقصد سفر ۱۲ روزه آسیائیِ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کشورش در ۱۲ نوامبر سال جاری میلادی (۲۱ آبان ماه) گفت که در صورت طرح موضوع «حقوق بشر» به ترامپ تأکید خواهد کرد: دیگر بس است؛ این موضوع به تو مربوط نیست، مربوط به کشور من است
این در حالیست که ترامپ قرار است پس از شرکت در نشست سران سازمان «همکاری های اقتصادی آسیا – اقیانوسیه» موسوم به «اَپک» برای حضور در نشست سران شرق آسیا در ویتنام، یکشنبه هفته آینده به فیلیپین نیز سفر کند.

لازم به ذکر است، یک مقام رسمی کاخ سفید پیشتر اعلام کرده بود که رئیس جمهور آمریکا قصد دارد در سفر به فیلیپین مسأله حقوق بشر را در دیدار با «دوترته» طرح موضوع کند.

خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: «رودریگو دوترته» رئیس جمهور فیلیپین در آستانه نزدیک شدن به زمان آخرین مقصد سفر ۱۲ روزه آسیائیِ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کشورش در ۱۲ نوامبر سال جاری میلادی (۲۱ آبان ماه) گفت که در صورت طرح موضوع «حقوق بشر» به ترامپ تأکید خواهد کرد: دیگر بس است؛ این موضوع به تو مربوط نیست، مربوط به کشور من است. من از کشور خود مراقبت می کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *