توئیت سعد حریری درمورد دیدارش با پادشاه عربستان + فرصتی که راشفورد به شکلی کمدی از دست داد – دیزباد کهن

خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر مستعفی لبنان توئیتی را درخصوص دیدار با پادشاه عربستان سعودی منتشر کرد.

به نقل از روسیا الیوم، سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان در توئیتی اعلام کرد: امروز به دیدار ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در دفتر او در کاخ الیمامه مشرف شدم
در این دیدار عبدالعزیز بن سعود بن نایف، وزیر کشور،‌ مساعد بن محمد العبیان، وزیر مشاور و عضو کابینه، عادل الجبیر، وزیر خارجه و ثامر بن سبهان السبهان وزیر مشاور در امور کشورهای خلیج فارس حضور داشتند.

خبرگزاری ایسنا: نخست وزیر مستعفی لبنان توئیتی را درخصوص دیدار با پادشاه عربستان سعودی منتشر کرد.
به نقل از روسیا الیوم، سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان در توئیتی اعلام کرد: امروز به دیدار ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در دفتر او در کاخ الیمامه مشرف شدم.

در جریان دیدار حریری با پادشاه عربستان اوضاع لبنان مورد بررسی قرار گرفت.
——————-

ورزش سه: فرصت خوبی که مارکوس راشفورد در اوایل دیدار دیشب برابر چلسی از دست داد دستمایه تمسخر فوتبالدوستان جزیره قرار گرفته است

شاید بهترین فرصت یونایتدها در جریان شکست دیشب در لندن برابر چلسی در همان 10 دقیقه ابتدایی بازی حاصل شد اما مارکوس راشفورد در دهانه دروازه این موقعیت بسیار خوب را قدر ندانست و ضربه سر او راهی بیرون شد.

اما نکته جالب، بسته بودن چشم های راشفورد در هنگام ضربه زدن است که بعد از بازی نیز مورد انتقاد گری نویل قرار گرفت و حالا هواداران فوتبال در جزیره به تمسخر این ستاره جوان بابت از دست دادن این فرصت خوب پرداخته اند.

شیاطین سرخ با پذیرش شکست برابر چلسی حالا فاصله 8 امتیازی با صدر و سیتی دارند که جبران آن بسیار دشوار است.

 فرصتی که راشفورد به شکلی کمدی از دست داد

فرصتی که راشفورد به شکلی کمدی از دست داد

ورزش سه: فرصت خوبی که مارکوس راشفورد در اوایل دیدار دیشب برابر چلسی از دست داد دستمایه تمسخر فوتبالدوستان جزیره قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *