دکتر قلابی، عامل ابتلای ۳۳ نفر به «اچ آی وی» + سوریه: به هرگونه تجاوز اسرائیل پاسخ می‌دهیم – دیزباد کهن

خبرآنلاین: مرد هندی که با جعل عنوان پزشک عمومی، در روستاهای فقیرنشین شمال کشورش مطب بازکرده بود، با سرنگ آلوده 33 نفر را به ویروس «اچ‌ای‌وی» ایدز مبتلا کرد
راز این جنایت‌های هولناک زمانی فاش شد که تیم نظارت وزارت بهداشت هند برای سرکشی به‌وضعیت روستاییان روانه محل شده و پس از چند آزمایش، مبتلایان را شناسایی کرده بود. آنها که به تعداد بالای مبتلایان به «اچ‌ای‌وی» دریک روستا بشدت مشکوک شده بودند بلافاصله به تحقیق پرداخته و بدین‌ترتیب پزشک قلابی شناسایی و دستگیر شد.

 تحقیقات نشان داده «راجندرا کومار» که با دریافت هزینه کم، بیش از 556 نفر از روستاییان منطقه «بانگارمائو» را تحت درمان قرار داده، به‌خاطرصرفه جویی، با استفاده از سرنگ‌های مشترک، تزریق‌های بیماران را انجام داده و آنها را به‌طور غیر عمد به این بیماری سخت مبتلا کرده است.

خبرآنلاین: مرد هندی که با جعل عنوان پزشک عمومی، در روستاهای فقیرنشین شمال کشورش مطب بازکرده بود، با سرنگ آلوده 33 نفر را به ویروس «اچ‌ای‌وی» ایدز مبتلا کرد.
در ادامه تحقیقات و با ورود پلیس به ماجرا، مشخص شد پزشک قلابی عامل ابتلای دستکم 33 نفر از اهالی روستا به این ویروس خطرناک بوده است. هم‌اکنون آزمایش‌های تخصصی از ده‌ها روستایی که به این تبهکار قلابی مراجعه کرده‌اند در حال انجام است. متهم نیز دستگیر شده و تحت بازجویی‌های تخصصی قراردارد. اقدامات درمانی لازم برای روستاییان بیمار نیز در دستور کار قرار گرفته است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: فرمانده اتاق عملیات هم‌پیمانان سوریه اعلام کرد که به هرگونه تجاوز اسرائیل پاسخ جدی و کوبنده داده خواهد شد
وی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی و اشغالگران آمریکایی نقش زیادی در حمایت از گروه‌های تروریستی در سوریه دارند و اشغالگران آمریکایی همچنان برای تأمین نیازهای داعش تلاش می‌کنند. آمریکایی‌ها تروریست‌های داعش را از شرق فرات منتقل می‌کنند تا در التنف و پایگاه‌های مشکوک خود در عراق آن‌ها را آموزش دهند. هرگز در برابر اقدام تروریستی که رژیم اسرائیل انجام داده سکوت نخواهیم کرد. هرگونه تجاوز جدید اسرائیل با پاسخی کوبنده و جدی روبرو خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده اتاق عملیات هم‌پیمانان سوریه اعلام کرد که به هرگونه تجاوز اسرائیل پاسخ جدی و کوبنده داده خواهد شد.
وی از تلاش‌های ارتش سوریه برای مقابله با این تجاوز آشکار اسرائیل قدردانی کرد.

فرمانده اتاق عملیات هم‌پیمانان سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد: جنگنده‌های اسرائیلی ایستگاه پهپادها در فرودگاه T4”” را هدف قرار دادند. از این پهپادها برای جمع‌آوری اطلاعات درباره گروه‌های تروریستی از جمله داعش استفاده می‌شود. ادعاهای دشمن درباره اینکه پهپادها وارد حریم هوایی فلسطین اشغالی شده‌اند، کذب است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *