راموس: PSG مغلوب شخصیت رئال شد + پوچتینو: ایگواین چیزی کم از هری کین ندارد – دیزباد کهن

ورزش سه: رئال مادرید که بازی رفت را 3-1 از پی اس جی برده بود در بازی برگشت نیز 1-2 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافت
بازی سختی بود هرچند که چنین به نظر نمی رسد. نمایش کاملی ارائه دادیم و پس از زدن گل اول هم به دنبال گل های بعدی بودیم. انرژی زیادی در زمین گذاشتیم و چه در حمله و چه در دفاع منسجم ظاهر شدیم. این بهترین سناریوی ممکن برای اعاده حیثیت مان بود.»

زیدان:« فکر می کنم برنامه زیدان و ترکیبی که به میدان فرستاد درست بود. زیدان هر روز با ما در ارتباط است و تیم را تمرین می دهد. او بهترین استراتژی ممکن را برای این بازی انتخاب کرد و نتیجه اش را هم گرفتیم.»

راموس، کاپیتان کهکشانی ها در پایان بازی گفت:« می دانستیم که لیگ قهرمانان، تورنمنتی که به آن علاقه بسیاری داریم، بهترین میدان برای نشان دادن توانایی های ماست و این نتیجه، شخصیت تیمی رئال را به رخ می کشد. حالا روحیه خودمان را یک بار دیگر به دست آورده ایم و امشب از بازی لذت بردیم. البته هنوز فاتح هیچ جامی نشده ایم و باید به تلاش ادامه داد.

ورزش سه: رئال مادرید که بازی رفت را 3-1 از پی اس جی برده بود در بازی برگشت نیز 1-2 پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافت. این برای هشتمین سال متوالی است که رئال به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود می کند.

——————-

ورزش سه: مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام معتقد است بازیکنانش با ارائه بازی همیشگی می توانند یوونتوس را حذف کنند
ورزش سه: مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام معتقد است بازیکنانش با ارائه بازی همیشگی می توانند یوونتوس را حذف کنند.

پوچتینو: ایگواین چیزی کم از هری کین ندارد

پوچتینو گفت: “من فکر می کنم در کنار هری کین، ایگواین نیز یکی از بهترین مهاجمان فوتبال جهان است. ما توانایی های او را به خوبی می شناسیم و گاهی اوقات آسان نیست که او را متوقف کنیم. ایگواین بازیکنی مانند دیبالا و لیونل مسی است؛ اما ما در بازی فردا شب باید نه تنها مراقب ایگواین، بلکه دیگر بازیکنان یوونتوس هم باشیم.

ما تیمی شجاع هستیم و بازیکنان ما عاشق چالش های جدید هستند. ما باید فکر کنیم که می توانیم برنده دیدار با یوونتوس شویم، سپس آنچه اتفاق می افتد نتیجه عملکرد ما خواهد بود. اگر ما به سبک همیشه بازی کنیم پیروزی و صعود به مرحله بعد ممکن خواهد بود.”

 تاتنهام امشب در شرایطی میزبان یوونتوس است که با تساوی 2-2 در بازی رفت در تورین، از شانس مناسبی برای حذف کردن نایب قهرمان فصل قبل برخوردار است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *