مخالفت فدراسیون کشتی با برگزاری تجمع  + پرسپولیس باید مراقب بازی برگشت با الوصل باشد – دیزباد کهن

ایسنا: در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر برگزاری تجمع مقابل وزارت ورزش و جوانان در حمایت از رسول خادم، رییس مستعفی فدراسیون کشتی، این فدراسیون ضمن مخالفت با برگزاری هرگونه تجمع، اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد
«در پی پخش اخباری در فضای مجازی در مورد برگزاری تجمع در مقابل وزارت ورزش و جوانان در مورد بازگشت آقای رسول خادم، فدراسیون کشتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این تجمع به هیچ عنوان مورد تایید این فدراسیون نیست.

از علاقه‌مندان به کشتی و مردم عزیز درخواست می شود از اقدامات این‌چنینی که موجب برهم خوردن فضای ورزش ملی کشور می شود، اجتناب کنند.»

ایسنا: در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر برگزاری تجمع مقابل وزارت ورزش و جوانان در حمایت از رسول خادم، رییس مستعفی فدراسیون کشتی، این فدراسیون ضمن مخالفت با برگزاری هرگونه تجمع، اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد.

——————-

خبرگزاری مهر: محمد پنجعلی در خصوص پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: این دیدار برای پرسپولیس خیلی مهم بود

پنجعلی تصریح کرد: حالا باید این تیم در دیدار برگشت خود مقابل الوصل هم به پیروزی برسد. بدون شک الوصل در دیدار برگشت کاملا متفاوت بازی خواهد کرد و می تواند پرسپولیس را به دردسر بیندازد. پرسپولیس باید در این بازی هم پیروز از میدان خارج شود تا با خیال راحت بازی های خود را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دنبال کند.

خبرگزاری مهر: محمد پنجعلی در خصوص پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: این دیدار برای پرسپولیس خیلی مهم بود. به هر حال بازی‌هایی که چند هفته پس از باخت در دربی انجام می شود تبعات خاص خودش را دارد. چراکه هنوز هواداران پرسپولیس از این شکست ناراحت هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تاکید می کنم هیچ گونه اتفاق خاصی در دربی نیفتاد که بخواهیم استقلال را برنده بی چون و چرای این بازی از لحاظ فنی بدانیم اما لازم بود تا پرسپولیس پس از شکستی که در دربی متحمل شد، خیلی زود برد را تجربه کند. برانکو ایوانکوویچ با مدیریت مثال زدنی اش ترکیب پرسپولیس را در دیدار با الوصل انتخاب کرد تا آرامش را بار دیگر به تیمش و سکوها بازگرداند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *