واکنش جالب زیدان به صعود مقتدرانه رئال + حدادی فر؛ مثل روزهای اوج – دیزباد کهن

ورزش سه: رئال در دیداری برتر موفق شد پی اس جی را در پارک دو پرنس 1-2 مغلوب کرده و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود
واکنش جالب زیدان به صعود مقتدرانه رئال

 کهکشانی ها در بازی رفت 3-1 پیروز شده بودند و امشب ابتدا با گل رونالدو پیش افتادند. در ادامه پی اس جی گل مساوی را زد ولی گل کاسیمرو، حسن ختامی بود برای شب درخشان رئالی ها.

بازگشت تیم قهرمان:« اتفاق خاصی نیفتاده است و ما تنها موفق به صعود به یک چهارم شده ایم. حالا باید به بازی های لالیگا فکر کنیم.»

ورزش سه: رئال در دیداری برتر موفق شد پی اس جی را در پارک دو پرنس 1-2 مغلوب کرده و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شود.

نیمکت نشینی بیل:« واضح است که گرت دوست دارد بیشتر بازی کند و باید بگویم که دیدارهای زیادی در پیش هستند و او فرصت حضور در میدان را پیدا خواهد کرد. برای من تک تک بازیکنانم مهم هستند.»

ترکیب اصلی متفاوت:« واقعیت این است که انتخاب یازده بازیکن اصلی برای بازی امشب بسیار دشوار بود. همه بازیکنانم را در اختیار داشتم و خوشبختانه تصمیماتم نتیجه داد. امشب همه چیز خوب پیش رفت و حالا یک پله صعود کرده ایم. نیمکت نشینی برای هر بازیکنی اتفاق می افتد ولی مهم این است که هر بازیکن برای هر شرایطی خود را آماده نگاه دارد.»

زیدان در پایان بازی گفت:« تبریک به همه بازیکنان. امشب بازی فوق العاده ای را انجام دادند و از همان ابتدا قدرت مان را به رخ حریف کشیدیم. ارائه چنین نمایشی اهمیت زیادی داشت. در زمینی دشوار پیروز شدیم و بسیار بسیار خوشحالیم.»

——————-

ورزش سه: حدادی فر در دیدارهای ابتدیی لیگ هفدهم برابر سیاه جامگان با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی روبرو شد ولی زودتر از چیزی که انتظار می رفت به ترکیب اصلی تیم بازگشت تا با توجه به اعتقادی که امیرقلعه نویی به بازی او دارد، یکی از نفرات اصلی او در میان میدان و کنترل کننده نبض بازی برای او باشد
کاپیتان ذوب آهن در مقابل الوحده، 78 دقیقه در ترکیب ذوب آهن بود و 55 پاس برای هم تیمی های خود ارسال کرد که یکی از آنها به زیبایی هر چه تمام تر برای فخرالدینی ارسال شد؛ اما مدافع راست ذوبی ها قدر این موقعیت را ندانست تا حدادی فر در پایان بازی هم به این موضوع اشاره کند که می توانستند با گل های بیشتری از زمین مسابقه خارج شوند.

حدادی فر نیز با نمایش هایی که در لیگ به خصوص در نیم فصل دوم ارائه داد، جواب اعتماد سرمربی ذوب آهن را داد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز با تجربه خود به خوبی کمک حال قلعه نویی و هم تیمی های خود بوده است.

در مجموع ذوب آهن در شرایطی موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند برابر الوحده شد که نقش قاسم حدادی فر در این سه امتیاز غیرقابل انکار بود.

ورزش سه: حدادی فر در دیدارهای ابتدیی لیگ هفدهم برابر سیاه جامگان با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی روبرو شد ولی زودتر از چیزی که انتظار می رفت به ترکیب اصلی تیم بازگشت تا با توجه به اعتقادی که امیرقلعه نویی به بازی او دارد، یکی از نفرات اصلی او در میان میدان و کنترل کننده نبض بازی برای او باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *