خواسته ستاره مصری حریف استقلال از هواداران + ساخت پلاسکو متوقف شد – دیزباد کهن

ایسنا: بازیکن مصری العین از هواداران تیمش خواست که در دیدار برابر استقلال به ورزشگاه بیایند.

العین خود را آماده دیدار حساس برابر استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا می‌کند
العین خود را آماده دیدار حساس برابر استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا می‌کند. حسن الشحات، بازیکن مصری العین از هواداران این تیم خواست که تیم را در دیدار برابر تیم فوتبال استقلال همراهی کنند.

الشحات، بهترین بازیکن العین در دیدار برابر الوحدة بود. در این دیدار العین توانست حریف خود را با نتیجه‌ ۶ بر ۲ شکست دهد تا به صدرنشینی‌اش در جدول رده‌بندی ادامه‌ دهد.

ایسنا: بازیکن مصری العین از هواداران تیمش خواست که در دیدار برابر استقلال به ورزشگاه بیایند.

——————-

خبرگزاری فارس: معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از توقف ساخت پلاسکو خبر داد و گفت: باید پیش پروانه حفاری برای کار صادر شود
مهدی حجت با اشاره به اینکه اجرای پروژه ساخت پلاسکو متوقف شده است،‌گفت: سازندگان با دستگاه پیکور در حال تخریب دیوار بتنی بودند که این کار باعث ارتعاش در دیوارهای بازار کویتی‌ها شد و تعدادی از شیشه‌های آنها شکست.

وی با اشاره به تمرکز توان بنیاد مستضعفان برای اجرای هر چه سریعتر این پروژه ، سرعت بخشی به عملیات خاک برداری را منوط به همکاری مالکان سرقفلی ساختمان 5 طبقه برای تخلیه وتخریب هر چه زودتر ساختمان اعلام کرد و گفت : خوشبختانه گروهی از ساکنان ساختمان پنج طبقه با مجریان پروژه هماهنگی و همکاری قابل تقدیری داشته اند ولی برای جلوگیری از کندی عملیات اجرایی این بخش پروژه نیاز به همکاری همه کسبه است تا برنامه زمان بندی پروژه با تاخیر و کندی مواجه نشود .

در سال 1395 ساختمان پلاسکو بر اثر آتش سوزی فرو ریخت. مسئولان وعده دادند که این ساختمان دوباره احداث خواهند کرد. یاری مدیر شرکت رامان گفت: با وجود مشکلاتی جهت صدور مجوز های قانونی از سوی برخی مراجع مرتبط که با رایزنی های گسترده در حال مرتفع شدن آنها هستیم ،عملیات خاک برداری آغاز شده است .

خبرگزاری فارس: معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از توقف ساخت پلاسکو خبر داد و گفت: باید پیش پروانه حفاری برای کار صادر شود.

وی با بیان اینکه فعلا کار را متوقف کرده‌ایم و باید پیش‌پروانه برای حفاری آن صادر شود، گفت: در حال هماهنگی با بنیاد مستعضفان در این زمینه هستیم.

معاون شهردار تهران ادامه داد:‌در پی این اتفاقات آنها شکایت کردند که به ساختمان ما لطمه وارد می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *