دیدار ولیعهد عربستان با بیل کلینتون در نیویورک + درآمد باشگاه از حضور بازیکنان در تیم‌های ملی – دیزباد کهن

خبرگزاری ایسنا: ولیعهد عربستان با رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در نیویورک دیدار و گفت‌وگو کرد. طبق گزارش‌ها، مناسبات دوجانبه محور رایزنی‌ها بوده است
طبق گزارش واس، در این دیدار خالد بن سلمان بن عبد العزیز، سفیر عربستان در آمریکا و عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان هم حضور داشتند. طبق این گزارش، طرفین در جلسه مذکور گفت‌وگوهای دوستانه‌ای با تاکید بر روابط دوجانبه میان کشورهایشان داشتند. با این حال جزئیات بیشتری از این دیدار در دست نیست.

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و وزیر دفاع این کشور پنج‌شنبه در اقامتگاهش در شهر نیویورک با بیل کلینتون، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا دیدار و گفت‌وگو کرد.

خبرگزاری ایسنا: ولیعهد عربستان با رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در نیویورک دیدار و گفت‌وگو کرد. طبق گزارش‌ها، مناسبات دوجانبه محور رایزنی‌ها بوده است.

——————-

خبرگزاری فارس: بر اساس محاسبات فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تعهد و همکاری یک باشگاه در طول آماده‌سازی تیم‌های ملی درآمد خوبی را نصیب باشگاه‌ها می‌کند
سه بازیکن 390 هزار دلار

بر اساس این محاسبات هر بازیکنی که توسط کارلوس کی‌روش در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران قرار بگیرد به ازای هر روز 8530 دلار و به عبارتی تا پایان مرحله گروهی 130 هزار دلار برای باشگاه مربوطه درآمد به همراه خواهد داشت.

یک بازیکن 130 هزار دلار

پنج بازیکن 650 هزار دلار

خبرگزاری فارس: بر اساس محاسبات فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تعهد و همکاری یک باشگاه در طول آماده‌سازی تیم‌های ملی درآمد خوبی را نصیب باشگاه‌ها می‌کند.

برای مثال، محاسبه درآمد کسب شده توسط یک باشگاه بابت حضور بازیکنان در تیم ملی در طول جام جهانی:

چهار بازیکن 520 هزار دلار

دو بازیکن 260 هزار دلار

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *