دستمزد بالای فغانی برای قضاوت در روسیه ۲۰۱۸ + مورد شگفت انگیز بارسلونا در لیگ قهرمانان – دیزباد کهن

ورزش سه: هفته قبل فیفا لیست داوران انتخاب شده برای جام جهانی را منتشر کرد که در آن نام علیرضا فغانی، محمدرضا منصوری و رضا سخندان به عنوان نمایندگان ایران برای قضاوت در جام جهانی روسیه 2018 به چشم می خورد
ورزش سه: هفته قبل فیفا لیست داوران انتخاب شده برای جام جهانی را منتشر کرد که در آن نام علیرضا فغانی، محمدرضا منصوری و رضا سخندان به عنوان نمایندگان ایران برای قضاوت در جام جهانی روسیه 2018 به چشم می خورد.

UOL Esporte امروز حقوقی که داوران برای قضاوت در جام جهانی دریافت می کنند را منتشر کرده است که البته این دستمزد برای همه افراد یکسان نیست. فیفا طبق تجربه و پیشرفت شغلی خود داوران را به دسته های مختلف تقسیم می کند.

دستمزد بالای فغانی برای قضاوت در روسیه ۲۰۱۸

داوران بزرگی مانند فیلیکس بریش، چاکر و پیتانا برای حضور در روسیه 57 هزار یورو گرفته و برای قضاوت در هر مسابقه نیز 2500 یورو دریافت می کنند. کمک داوران نیز نیز 20 هزار یورو برای حضور و 1600 یورو برای هر بازی می گیرند و به نظر می رسد اگر فغانی در لیست دریافت کنندگان حداقلی هم قرار بگیرد، درآمد بالایی دریافت خواهد کرد.

——————-

ورزش سه: بارسا به لطف یک گل به خودی توانست نیمه اول بازی با رم را پیروز به رختکن برود.

 این بازی از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار می شود و بارسا امیدوار است در همین بازی رفت کار را تمام کند

عجیب اینکه این اولین بار نیست که بارسا به این شکل از حریف خود پیش می افتد. در این فصل از لیگ قهرمانان، ژرمی متیو و کوآتس از اسپورتینگ لیسبون و نیز نیکولائو از المپیاکوس در بازی برابر بارسا دروازه خودی را باز کرده بودند.

آبی اناری ها در نیمه اول نمایش خوبی نداشتند ولی دروسی با گل به خودی خود لطف بزرگی به تیم میزبان کرد.

 این بازی از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار می شود و بارسا امیدوار است در همین بازی رفت کار را تمام کند.

ورزش سه: بارسا به لطف یک گل به خودی توانست نیمه اول بازی با رم را پیروز به رختکن برود.

به این ترتیب 4 گل از گل های بارسا در این فصل از چمپیونزلیگ را بازیکنان حریف به اشتباه وارد دروازه خودی کرده اند.

مورد شگفت انگیز بارسلونا در لیگ قهرمانان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *