گریژمان: هدفمان در دربی بردن رئال است + احتمال گرفتار شدن ۵۰ نفر در پیست اسکی توچال – دیزباد کهن

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا میزبان اسپورتینگ لیسبون پرتغال بود که با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید
ستاره تیم ملی فرانسه و روخی بلانکو درباره بازی دربی مادرید نیز گفت: بدون شک ما برای پیروزی مقابل رئال بازی خواهیم کرد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا میزبان اسپورتینگ لیسبون پرتغال بود که با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید.

آنتونیو گریژمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو پس از این برد گفت: خوشحالم که هواداران می خواستند ما به پیروزی برسیم و از دقیقه اول بازی ما را حمایت کردند. البته به خاطر گل نخوردن در بازی امروز هم خوشحال هستم. بازی برگشت راحت نخواهد بود و ما باید در پرتغال به هوش باشیم. و بازی را جدی بگیریم و باید به خوبی خودمان را برای این بازی آماده کنیم.

——————-

خبرگزاری مهر: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: مه و برف و گم کردن مسیر برگشت در توچال سبب محبوس شدن تعدادی از هم وطنانمان شد

خبرگزاری مهر: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: مه و برف و گم کردن مسیر برگشت در توچال سبب محبوس شدن تعدادی از هم وطنانمان شد.

وی افزود: احتمال گرفتار شدن ۵۰ نفر در برف و مه وجود دارد.

محمد کرم درآبادی اظهار داشت: محبوس شدگی به علت مه و برف و گم کردن مسیر برگشت در پیست اسکی توچال سبب مصدومیت تعداد قابل توجهی از هم وطنانمان شد.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از اعزام تیم های امدادی برای پیدا کردن افراد مفقود شده و انتقال آن ها به پایین خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *