طعنه مولر به رئال: همه می‎دانند فصل گذشته چه شد! + رایت: لیورپول فینالیست لیگ قهرمانان است! – دیزباد کهن

خبرگزاری مهر: در آستانه دیدار دو تیم فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ در سانتیاگوبرنابئو توماس مولر، ستاره تیم آلمانی در کنفرانس مطبوعاتی به بازی فصل گذشته اشاره کرده است

خبرگزاری مهر: در آستانه دیدار دو تیم فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ در سانتیاگوبرنابئو توماس مولر، ستاره تیم آلمانی در کنفرانس مطبوعاتی به بازی فصل گذشته اشاره کرده است.

درست مانند سرمربی‏شان، یوپ هاینکس، مولر و هم‎تیمی‎هایش مطمئنند که تیمشان به فینال کیف خواهد رسید. مهاجم باواریایی‎ها در گفتگو با خبرنگاران گفت: همه‎ می‌دانند فصل گذشته در این ورزشگاه چه اتفاقی افتاد. مادرید دو گل آفساید زد. هچنین پنالتی بازی مقابل یوونتوس… اما جو هرگز نباید روی داوران تاثیر بگذارند.

مولر در ادامه گفت: ما روی بازی متمرکز خواهیم بود چون شدیدا تحت فشار هستیم. بازی رفت را آنالیز کردیم و می‌دانیم که باید در بازی برگشت چه کنیم. باید از فرصت‎هایمان نهایت استفاده را ببریم، برای گل زدن تشنه باشیم و به مادرید ضربه بزنیم.

——————-

خبرگزاری فارس: برخی از هواداران و کارشناسان معتقدند لیورپول هرچند در بازی رفت مرحله نیمه نهایی ۵ بر ۲ آ.اس رم را شکست داد اما بازهم تضمینی برای صعودش وجود ندارد
وی که برای رسانه‌ها به عنوان کارشناس تحلیل می‌کند، در گفت‌وگویی اظهار داشت:

آنها برای درستی حرف خود، به قدرت‌نمایی تیم ایتالیایی در یک مرحله پایین‌تر اشاره می‌کنند که موفق شد باخت ۴ بر یک بازی رفت برابر بارسلونا را با برد ۳ بر صفر جبران کرده و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد.

اما در نقطه مقابل نظریه دیگری نیز وجود دارد که می‌گوید تیم تحت امر یورگن کلوپ در پایان بازی برگشت یعنی جدال فرداشب در ورزشگاه المپیک، لبخند بر لب خواهد داشت و همراه با شاگردانش نقشه بازی فینال را خواهد کشید.

یان رایت، بازیکن پیشین انگلیس و آرسنال جزو همین گروه دوم است.

شک ندارم که لیورپول فینالیست می‌شود.البته به توانایی‌های حریف ایتالیایی‌ احترام می‌گذارم.اما لیورپول راه یافته به بازی پایانی می‌دانم.

خبرگزاری فارس: برخی از هواداران و کارشناسان معتقدند لیورپول هرچند در بازی رفت مرحله نیمه نهایی ۵ بر ۲ آ.اس رم را شکست داد اما بازهم تضمینی برای صعودش وجود ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *