سوپرایز وحید امیری برای پرسپولیسی‌ها – دیزباد کهن

خبرورزشی: حمیدرضا گرشاسبی در آخرین شماره خبرورزشی، به ما گفته بود نسبت به ماندن 5، 6 بازیکنی که قراردادشان به پایان رسیده، خوشبین است و می‌داند که همگی در پرسپولیس ماندنی هستند
وحید در انتظار 700 میلیون جداگانه

هفته قبل، یکی از نزدیکان باشگاه به ما گفته بود امیری برای تمدید قرارداد آماده است و شاید بعد از بازی برگشت مقابل الجزیره و قبل از حضور در کمپ تیم ملی، کار را تمام کند زیرا امیری به گرشاسبی گفته اگر قرار به تمدید باشد، بهتر است قبل از جام جهانی‌ این کار را انجام دهد تا با تمرکز بالا به روسیه برود. حالا مدیران باشگاه امیدوارند این اتفاق رخ دهد و ستاره اصلی تیم‌شان را در لیست خود داشته باشند.

اگر وحید امیری تمدید کند، در فصل آینده به جای شماره 19، صاحب شماره 9 تیم خواهد شد. او می‌خواست دو فصل قبل که به پرسپولیس آمد، شماره 9 را به تن کند اما مهدی طارمی این شماره را انتخاب کرده بود و از تن، بیرون نمی‌آورد. به همین علت، وحید بدون هیچ سر و صدا و جنجالی، شماره 19 را انتخاب کرد اما اگر ماندگار شود، عدد یک از پیراهنش جدا شده و با شماره 9 پرسپولیس، او را در فصل هجدهم می‌بینیم.

امیری یکی از بازوهای قدرت پرسپولیس به شمار می‌رود که با عملکرد خوب خود به تیم در جهت کسب دو قهرمانی پیاپی کمک کرد اما این بازیکن وقتی به جمع سرخپوشان اضافه شد، جدا از قراردادی که داشت، مبلغ 700 میلیون تومان به صورت پاداش حضور در جمع سرخپوشان از حسین هدایتی دریافت کرد. مبلغی که گفته می‌شود نقداً و به محض امضای قرارداد با باشگاه، به حساب این بازیکن واریز شد و او را ترغیب کرد تا این دو سال، در جمع سرخپوشان بماند و بهترین بازی‌هایش را به نمایش بگذارد. امیری برای تمدید قرارداد، به دنبال آن است تا باشگاه را مجاب کند 700 میلیون جدا از قرارداد را به او بدهند و این در حالی است که رابطه مدیران باشگاه با حسین هدایتی شکرآب است و خبری از این ارقام در متمم‌های جداگانه از قرارداد نیز شنیده نمی‌شود.

خبرورزشی: حمیدرضا گرشاسبی در آخرین شماره خبرورزشی، به ما گفته بود نسبت به ماندن 5، 6 بازیکنی که قراردادشان به پایان رسیده، خوشبین است و می‌داند که همگی در پرسپولیس ماندنی هستند. در این مورد شنیدیم یکی از دلایل اصلی امیدواری گرشاسبی، موضوع قول ویژه وحید امیری به اوست. گویا امیری در گفت‌وگو با گرشاسبی در یکی از جلسات مذاکره قول داده بود طبق آنچه باشگاه می‌خواهد، قبل از هر اقدامی و پیش از آنکه با سایر باشگاه‌ها مذاکره کند، پای میز مذاکره با باشگاه بنشیند و تمام شرایط و خواسته‌هایش را بگوید.

پیشنهادات برای پسر خوب سرخ‌ها

با وحید تمام کرده‌ایم

شماره 9 برای امیری

امیری از دو باشگاه قطری پیشنهادات بسیار خوبی دارد و امیدوار است تا پس از درخشش در جام جهانی‌ 2018 بتواند تعداد پیشنهاداتش را افزایش دهد. جدا از آن شنیدیم دو باشگاه لیگ برتری نیز حاضرند یک و نیم برابر بیشتر از پرسپولیس، به امیری پول بدهند و او را جذب تیم‌شان کنند. اگر این اتفاق رخ دهد امیری شرایط مالی بهتری برای جدایی پیدا می‌کند و دلایل محکمی برای این کار خواهد داشت. بد نیست بدانید در لیستی که برانکو به باشگاه داده، نام امیری به عنوان نفر اول لیست برای تمدید قرارداد گنجانده شده و این نشان از حساسیت ویژه برانکو بر روی امیری دارد. حتی شنیدیم برانکو دو مرتبه با وحید صحبت کرده و از او خواسته در تیم بماند که پاسخ مثبت هم دریافت کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *