کاسیاس: دست من باشد، در پورتو می‌مانم + پیروزی‌طلبی و روحیه بالای پرسپولیس – دیزباد کهن

ورزش سه: چند ماه است که درباره آینده ایکر کاسیاس صحبت می‌شود. کاپیتان پیشین رئال مادرید قراردادش در ژوئن با پورتو پایان خواهد یافت
ورزش سه: چند ماه است که درباره آینده ایکر کاسیاس صحبت می‌شود. کاپیتان پیشین رئال مادرید قراردادش در ژوئن با پورتو پایان خواهد یافت.

او هنوز مقصد بعدی‌اش را تعیین نکرده است. با این حال او پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل فیرنسه که به قهرمانی‌شان در لیگ پرتغال منجر شد با اظهاراتش همه را شگفت‌زده کرد و گفت‌:« امیدوارم در پورتو بمانم. من این شهر را خیلی دوست دارم. از نخستین روزی که به این جا آمدم با من خوب رفتار کردند. هر چند که سال نخست خیلی برایم سخت بود. جدایی از رئال مادرید و بازی کردن در یک شهر و کشور دیگر آسان نبود اما همه ما برای سازگاری به زمان نیاز داریم. اکنون خیلی خوب لیگ، شهر و باشگاه را می‌شناسم.»

کاسیاس ادامه داد:« از این قهرمانی خیلی خوشحال هستم چون تاکنون نتوانسته بودم به آن برسم. شایسته قهرمانی بودیم. ماندن در پورتو؟ نمی‌دانم! هنوز نمی‌دانم امیدوارم که این اتفاق رخ دهد. اگر به انتخاب من باشد در پورتو می‌مانم.»

کاسیاس این اواخر کمتر در ترکیب قرار می‌گرفت و درباره جدایی‌اش از پورتو در نقل‌ و انتقالات زمستانی صحبت می‌شد. در نهایت این اتفاق رخ نداد و او در باشگاه پرتغالی ماند.

سپس توانست دوباره در ترکیب اصلی جای خود را پیدا کند و بهترین دروازه‌بان شود. او نقش مهمی در قهرمانی پورتو در لیگ داشت. مشکل اصلی کاسیاس در تمدید قراردادش رقم بالای آن است. برای باشگاه این قضیه اقتصادی نیست و تیم پرتغالی نمی‌تواند چنین رقمی را پرداخت کند. تنها راه‌حل این است که کاسیاس دستمزدش را کاهش دهد.

——————-

ورزش سه: بازیکنان تیم پرسپولیس ۱۰ صبح امروز در هتل دوسیت ثانی ابوظبی صبحانه را صرف کردند و سپس راهی اتاق‌های‌شان شدند تا برای بازی بعد از ظهر آماده شوند
لازم به ذکر است جدال حساس تیم پرسپولیس و الجزیره از ساعت ۲۰ امروز در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی برگزار خواهد شد.

در بین بازیکنان، امید عالیشاه و سیدجلال حسینی نیز دیده می‌شوند و هیچ غایبی در اردوی تیم پرسپولیس نیست.

آن ها عصر امروز یک جلسه فنی کوتاه نیز خواهند داشت و برانکو ایوانکوویچ آخرین نکات فنی و کوچینگ و ترکیب را با شاگردانش هماهنگ خواهد کرد.

فضای اردوی پرسپولیس از نشاط خاصی برخوردار است و سرخ ها آماده پیروزی مقابل الجزیره و هموار کردن راه صعود هستند.

ورزش سه: بازیکنان تیم پرسپولیس ۱۰ صبح امروز در هتل دوسیت ثانی ابوظبی صبحانه را صرف کردند و سپس راهی اتاق‌های‌شان شدند تا برای بازی بعد از ظهر آماده شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *