رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان صعود کرد – دیزباد کهن

 مهر: تیم های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را سه شنبه شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار کردند که در پایان به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند
در ادامه بایرن مونیخ چندین موقعیت گلزنی خلق کرد. در دقیقه ۳۲ ناواس ضربه لواندوفسکی را به زیبایی دفع کرد و در آخرین دقیقه نیز توپ به دست مارسلو اصابت کرد که داور آن را پنالتی ندانست. بدین ترتیب نیمه نخست با تساوی یک بر یک پایان یافت.

رئال مادرید در همان دقیقه نخست نیمه دوم به گل رسید. پاس به عقب تولیسو با اشتباه وحشتناک اولرایش، دروازه بان بایرن همراه شد و لیز خوردن او باعث شد کریم بنزما صاحب توپ شود و در دقیقه ۴۶ گل دوم خود و رئال مادرید را به ثمر برساند.

گل اول رئال مادرید به بایرن مونیخ (بنزما)

در دقیقه ۵۰ ناواس با واکنشی عالی ضربه آلابا را دفع کرد تا برتری رئال مادرید حفظ شود. تیم بایرن که فشار حملات خود را افزایش داده بود در دقیقه ۶۲ به گل تساوی دست یافت. خامس رودریگز زننده این گل بود.

بایرن مونیخ خیلی زود در نیمه نخست این بازی دروازه میزبان را گشود. جاشوا کیمیچ در دقیقه ۳ برای بایرن مونیخ گلزنی کرد.

کیلور ناواس که درون دروازه رئال مادرید آماده نشان داد در دقیقه ۷۴ با یک سوپر سیو دیگر ضربه تولیسو را دفع کرد. ناواس یک بار دیگر در دقیقه ۷۹ ضربه سر مولر را از روی خط برگشت داد.

این گل البته دوام زیادی نداشت و در دقیقه یازدهم بود که کریم بنزما ارسال از چپ را روی تیر دوم با ضربه سر به گل تبدیل کرد.

گل اول بایرن مونیخ به رئال مادرید (کیمیچ)

گل دوم رئال با اشتباه دروازه‌بان بایرن مونیخ

گل دوم بایرن مونیخ به رئال مادرید (رودریگز)

 مهر: تیم های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ دیدار برگشت خود در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را سه شنبه شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار کردند که در پایان به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند. با این نتیجه رئال مادرید به فینال صعود کرد.

جدال حساس دو تیم در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت تا رئال مادرید به لطف پیروز ۲ بر یک در زمین بایرن مونیخ در مجموع ۴ بر ۳ پیروز شده و راهی فینال شود. این سومین فینال متوالی رئال مادرید با زیدان است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *