مصلح: فکر نمی‌کردیم بازی سختی باشد + خداحافظی ستاره آرژانتینی در پایان فصل بعد – دیزباد کهن

 خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الجزیره امارات رفت و در پایان این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود پرسپولیس تمام شد
وی افزود: بازی سختی بود اما ما فکرش را نمی‌کردیم که اینقدر بازی سختی باشد به هر حال با لطف خدا برنده این دیدار شدیم.

 خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الجزیره امارات رفت و در پایان این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود پرسپولیس تمام شد.

شایان مصلح در پایان این دیدار اظهار داشت: خدا را شکر با تلاشی که بچه‌ها کردند توانستیم برنده این دیدار شویم و این لطف خدا بود که توانستیم با این نتیجه دل هواداران را شاد کنیم. ممنون از همه هواداران که امروز ما را به شدت ما را حمایت کردند.

——————-

ورزش سه: کارلوس توز، ستاره باتجربه بوکاجونیورز مدعی شد فصل بعد از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

 توز در دوران حضور در اروپا عملکرد درخشانی در یونایتد، سیتی و یوونتوس داشت و در بازگشت به بوکاجونیوز نیز از عوامل قهرمانی این تیم در لیگ لقب گرفت اما حالا معتقد است پایان فصل بعد زمان خوبی برای خداحاظی خواهد بود

توز گفت: “فکر می کنم زمانی که قرارداد من در پایان سال آینده به اتمام برسد دیگر من بازنشسته خواهم شد. در گذشته وقتی بوکاجونیورز را ترک کردم دلتنگ این تیم شده بودم اما این بار دیگر این اتفاق تکرار نشده و من به تیم دیگری نمی روم و با همین لباس بازنشسته خواهم شد.

ورزش سه: کارلوس توز، ستاره باتجربه بوکاجونیورز مدعی شد فصل بعد از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

خداحافظی ستاره آرژانتینی در پایان فصل بعد

زمانی که اتفاقات مطابق میل شما پیش نرفته اما شما انتظار زیادی از خودتان دارید اما قادر به ارائه شخصیت واقعی خود نیستید، لبخند نخواهید زد و به همین دلیل من در پایان سال آینده بازنشسته خواهم شد.

من نمی خوام هنگامیکه خداحافظی کردم خودم را برای سمت مدیریت یا مربیگری آماده کنم و باید اول نقشی برای خودم متصور شوم.”

 توز در دوران حضور در اروپا عملکرد درخشانی در یونایتد، سیتی و یوونتوس داشت و در بازگشت به بوکاجونیوز نیز از عوامل قهرمانی این تیم در لیگ لقب گرفت اما حالا معتقد است پایان فصل بعد زمان خوبی برای خداحاظی خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *