جهانبخش: از امکانات ساختمان «پِک» شوکه شدم – دیزباد کهن

مهر: علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: خدا را شکر می کنم. فصل خیلی طولانی داشتم. بازی های خوبی با تیم آلکمار داشتم

مهر: علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: خدا را شکر می کنم. فصل خیلی طولانی داشتم. بازی های خوبی با تیم آلکمار داشتم. تیم ما نسبت به سال قبل و شرایط خودم هم بهتر بود. امسال حس بهتری داشتم. اینها باعث شد فصل به بهترین شکل تمام شود.

جهانبخش درباره شرایط تیم ملی در آستانه جام جهانی تاکید کرد: این امکانات می تواند به بازیکنانی که در ایران بازی می کنند کمک کند. شرایط لژیونرها هم خوب است. هر هفته با آنها در ارتباطم. خوشحالم هر هفته می درخشند. این نوید می دهد که می توانیم تیم ملی خوبی داشته باشیم. اینها می تواند برای تیم ملی و کیفیت ایران کمک کند. از این هفته اردوها جدی تر دنبال می شود و انشاءالله این آمادگی را رو به جلو داشته باشیم.

بازیکن ایرانی تیم آلکمار درباره ساختمان پک گفت: از دیدن این امکانات شوکه شدم. ثمره چند سال تلاش کی روش این امکانات بوده است. در اروپا این امکانات طبیعی تر است تا از تمام استعداد بازیکنان استفاده کنند. ما در ایران این امکانات را نداشتیم. فکر می کنم الان به سطح خوبی رسیده ایم و به سطح الان فوتبال دنیا نزدیک هستیم. وقتی اینجا آمدم احساس کردم خانه خودم است. قصد خودم امروز تمرین نبود ولی اینقدر امکانات جالب بود خواستم که تمرین کنم.

جهانبخش درباره آقای گلی در لیگ هلند و بالارفتن انتظارات از وی و اینکه آیا برای گلزنی در جام جهانی هم قول می دهد یا خیر؟ گفت: در فوتبال قول دادن کار درستی نیست ولی همیشه گفته ام سعی می کنم سال به سال پیشرفت کنم. در تیم ملی احساسم از روز اول تا الان یک جور است. بازی کردن برای پرچم تیم ملی افتخار بزرگی است. برای هر فوتبالیستی فراز و نشیب وجود دارد. این شرایط انتظارات را بالا می برد ولی تلاش می کنم مثمر ثمر باشم.

وی در خصوص فصل آینده خود و تیم بعدی اش گفت: سخت است راجع به این موضوع صحبت کنم. الان در تعطیلات هستم. تا روز آخر که در آلکمار بودم نه با باشگاه و نه با مدیر برنامه هایم صحبت کردم. از این به بعد باید تایم خوبی را پیدا کنم تا درباره قدم بعدی تصمیم بگیرم.

وی افزود: یک هفته از آقای کی روش استراحت گرفتم ولی آمدم که از امکانات ساختمان پک بازدید کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *