آغاز فصل جدید «حالا خورشید» از عید فطر + هافبک رئال مادرید راهی میلان خواهد شد؟ – دیزباد کهن

خبرگزاری صبا: با پایان ماه مبارک رمضان فصل جدید برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» به روی آنتن می‌رود. اولین قسمت این برنامه روز جمعه ۲۵ خرداد و مقارن با عید سعید فطر پخش خواهد شد
خبرگزاری صبا: با پایان ماه مبارک رمضان فصل جدید برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» به روی آنتن می‌رود. اولین قسمت این برنامه روز جمعه ۲۵ خرداد و مقارن با عید سعید فطر پخش خواهد شد.

ویژه برنامه «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور از ساعت ۹ تا حوالی ۱۰:۳۰ صبح از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

«حالا خورشید» یک مجله صبحگاهی است که با حضور یک مجری اصلی و ۲ مجری همراه از شبکه سه سیما پخش می‌شود و در فصل‌های پیشین خود توانسته عنوان پربیننده‌ترین برنامه صبحگاهی را از آن خود کند.

——————-

ورزش سه: دنی سبایوس، هافبک جوان رئال مادرید ممکن است در تابستان پیش رو راهی سری آ شود.

 سبایوس در تابستان قبل و در حالیکه به شدت مورد توجه بارسلونا نیز قرار داشت بعد از جنجال های فراوان راهی رئال مادرید شد اما در اولین فصل حضور خود نمایش موفقی در برنابئو نداشته و بیشتر اوقات نیمکت نشین بود
هافبک رئال مادرید راهی میلان خواهد شد؟

حالا اسکای اسپورتس مدعی شده است این هافبک 22 ساله مورد توجه باشگاه میلان قرار رفته و ممکن است در تابستان 2018 راهی سری آ شود.

 سبایوس در تابستان قبل و در حالیکه به شدت مورد توجه بارسلونا نیز قرار داشت بعد از جنجال های فراوان راهی رئال مادرید شد اما در اولین فصل حضور خود نمایش موفقی در برنابئو نداشته و بیشتر اوقات نیمکت نشین بود.

ورزش سه: دنی سبایوس، هافبک جوان رئال مادرید ممکن است در تابستان پیش رو راهی سری آ شود.

سبایوس در فصلی که گذشت تنها 12 بار در لالیگا به میدان رفت و 2 گل هم به ثمر رساند. این بازیکن خیلی مد نظر زین الدین زیدان نبود و ممکن است با انتخاب سرمربی بعدی، در برنابئو ماندگار شده و برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی کهکشانی ها تلاش کند.

البته هنوز وضعیت باشگاه میلان برای فصل بعد نامشخص بوده و اخباری در مورد احتمال محرومیت آنها از لیگ اروپا شنیده شده است که اگر این اتفاق رخ دهد بعید است بازیکنان سطح بالا پیشنهاد آنها را قبول کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *