الحوثی: آماده کمک به فلسطین هستیم + دفاع تمام قد ستاره آلمانی از سرخیو راموس – دیزباد کهن

خبرگزاری تسنیم: محمد علی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلابی یمن در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین اظهار داشت که راهپیمایی‌های بازگشت شهروندان فلسطینی، راهپیمایی‌هایی واقعی است که توانست رکود موجود در جبهه‌های فلسطین را بشکند
وی افزود: ملت یمن آماده حمایت از ملت فلسطین حتی از طریق نبرد علیه اسرائیلی‌ها هستند.

خبرگزاری تسنیم: محمد علی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلابی یمن در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین اظهار داشت که راهپیمایی‌های بازگشت شهروندان فلسطینی، راهپیمایی‌هایی واقعی است که توانست رکود موجود در جبهه‌های فلسطین را بشکند.

فلسطینی‌های ساکن نوار غزه روز جمعه 30 مارس (10 فروردین) مصادف با چهل و دومین سالگرد روز زمین، راهپیمایی سالانه و مسالمت‌آمیز خود معروف به «راهپیمایی بازگشت» را آغاز کردند و از آن زمان تاکنون بیش از 120 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده و هزاران نفر نیز زخمی شده‌اند.

——————-

ورزش سه: تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مدرید مدعی شد اطمینان دارد خطای راموس روی صلاح عمدی نبوده است.

در چند هفته اخیر هجمه زیادی علیه سرخیو راموس، کاپیتان 32 ساله رئال مادرید شکل گرفته و بسیاری معتقدند خطای او روی محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان عمدی بوده است اما تونی کروس همبازی او قویا این فرضیه را رد می کند
در چند هفته اخیر هجمه زیادی علیه سرخیو راموس، کاپیتان 32 ساله رئال مادرید شکل گرفته و بسیاری معتقدند خطای او روی محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان عمدی بوده است اما تونی کروس همبازی او قویا این فرضیه را رد می کند.

دفاع تمام قد ستاره آلمانی از سرخیو راموس

تونی کروس گفت: “من اطمینان دارم سرخیو راموس هرگز قصدی برای آسیب زدن به محمد صلاح نداشته است زیرا داور در آن صحنه حتی خطا نیز اعلام نکرد. راموس بازیکن خشنی نیست و این موضوع را بارها در گذشته ثابت کرده است.

من افتخار می کنم که سرخیو راموس در رئال مادرید کاپیتان ماست و من تا به حال هیچ رفتاری از سوی او که به عنوان برخورد غیرورزشی تلقی شود ندیده ام.”

ورزش سه: تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مدرید مدعی شد اطمینان دارد خطای راموس روی صلاح عمدی نبوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *