نتایج روز دوم از هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال + آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده‌های کشور – دیزباد کهن

خبرگزاری مهر: هفته دوم مسابقات لیگ ملت های والیبال در حال پیگیری است و در پایان روز دوم این رقابت ها آمریکا و لهستان همچنان بر روی نوار پیروزی قرار دارند
نتایج کامل روز دوم از هفته دوم رقابت های لیگ ملت ها به شرح زیر است:

خبرگزاری مهر: هفته دوم مسابقات لیگ ملت های والیبال در حال پیگیری است و در پایان روز دوم این رقابت ها آمریکا و لهستان همچنان بر روی نوار پیروزی قرار دارند.

* برزیل ۳ – ژاپن صفر
* کره جنوبی صفر – آمریکا ۳
* لهستان ۳ – چین صفر
* روسیه ۲ – صربستان ۳
* ایران صفر – ایتالیا ۳
* آلمان صفر – فرانسه ۳
* بلغارستان صفر – استرالیا ۳
* آرژانتین ۱ – کانادا ۳

لهستان با پیروزی ۳ بر صفر مقابل ژاپن با کسب هر ۳ امتیاز با ۱۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد. تیم ملی آمریکا نیز کره جنوبی را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت تا با ۱۳ امتیاز بدون شکست در مکان دوم جدول رده بندی قرار گیرد.

جدول رده بندی تا پایان روز دوم از هفته دوم لیگ ملت ها به شرح زیر است:
۱. لهستان با ۱۵ امتیاز
۲. آمریکا با ۱۳ امتیاز
۳. برزیل با ۱۳ امتیاز
۴. فرانسه با ۱۲ امتیاز
۵. ایتالیا با ۱۱ امتیاز
۶. روسیه با ۱۰ امتیاز
۷. کانادا با ۹ امتیاز
۸. صربستان با ۷ امتیاز
۹. ژاپن با ۷ امتیاز
۱۰. بلغارستان با ۶ امتیاز
۱۱. ایران با ۵ امتیاز
۱۲. چین با ۴ امتیاز
۱۳. استرالیا با ۳ امتیاز
۱۴. آلمان با ۳ امتیاز
۱۵. آرژانتین با ۲ امتیاز
۱۶. کره جنوبی بدون امتیاز

تیم ملی ایران نیز با کسب دو پیروزی و سه شکست با مجموع ۵ امتیاز و یک پله سقوط در رده ۱۱ جدول رده بندی رقابت ها قرار گرفت.

——————-

باشگاه خبرنگاران جوان: آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده‌های کشور تشریح شد.

سرهنگ نادر رحمانی، سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور اظهار کرد: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل راه‌های کشور، بارش باران در اکثر محور‌های استان‌های تهران, قم, البرز, مازندران, مرکزی و گیلان جریان دارد
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک در طول محور هراز (محدوده‌های منظریه، امام علی و سه راهی چلاو) پرحجم و روان و در طول جنوب به شمال محور کرج-چالوس پر حجم و روان و در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) نیمه سنگین است.

وی افزود: مه گرفتگی همراه با کاهش دید افقی در اکثر محور‌های استان هرمزگان، محورهای اهر-کلیبر و تبریز-اهر در استان آذربایجان شرقی، محورهای مشکین شهر-پارس آباد و خلخال-اسالم در استان اردبیل، محورهای بجنورد-آشخانه و بجنورد-اسفراین در استان خراسان شمالی، محدوده کوهین در محورقزوین-رشت و ارتفاعات محورهای فیروزکوه و کرج چالوس گزارش می‌شود.

سرهنگ نادر رحمانی، سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور اظهار کرد: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل راه‌های کشور، بارش باران در اکثر محور‌های استان‌های تهران, قم, البرز, مازندران, مرکزی و گیلان جریان دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان: آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده‌های کشور تشریح شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *