درخواست عجیب رئال مادرید از رونالدو + برتری خفیف قهرمان جهان مقابل نماینده آسیا – دیزباد کهن

ورزش سه: باشگاه رئال مادرید از کریستیانو رونالدو درخواست کرده برای فصل بعد خودش یک خریدار پیدا کند.

به نظر می رسد در حال رسیدن به هفته های پایانی حضور رونالدو در ترکیب رئال مادرید هستیم و طبق ادعای آ
ورزش سه: باشگاه رئال مادرید از کریستیانو رونالدو درخواست کرده برای فصل بعد خودش یک خریدار پیدا کند.

بند آزادسازی این ستاره پرتغالی یک میلیارد یورو ارزش دارد اما باشگاه رئال مادرید نیز حاضر به مذاکره با ارقامی پایین تر است زیرا می داند چنین رقمی امکان پذیر است. فلورنتینو پرز علاقمند به جذب نیمار بوده و می داند برای خرید او باید 400 میلیون پرداخت کند که امیدوار است این رقم از مبلغ فروش رونالدو تامین شود.

به نظر می رسد در حال رسیدن به هفته های پایانی حضور رونالدو در ترکیب رئال مادرید هستیم و طبق ادعای آ.اس، تصمیم این ستاره در مورد جدایی “برگشت ناپذیر” است.

درخواست عجیب رئال مادرید از رونالدو

رونالدو معتقد است فلورنتینو پرز او را فریب داده و اگرچه در پایان فینال لیگ قهرمانان فصل قبل به او قول افزایش حقوق داده بود، اما حالا زیر قول خود زده و ستاره پرتغالی به همین دلیل قصد جدایی دارد.

باشگاه رئال مادرید نیز از رونالدو خواسته ببیند آیا تیمی حاضر به جذب او و خرید این ستاره گرانقیمت پرتغالی است یا خیر؛ شاید در حال حاضر تنها منچستریونایتد و پاری سن ژرمن باشند که توانایی پرداخت مبلغ مورد نظر لوس بلانکوس را دارا هستند و ممکن است این 2 باشگاه مقصد بعدی رونالدو باشند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی آلمان، مدافع عنوان قهرمانی جام‌جهانی در یک بازی دوستانه در شهر لورکوزن مقابل عربستان سعودی، نماینده آسیا در جام‌جهانی 2018 به برتری 2 بر یک دست یافت
در این بازی، ورنر در دقیقه 8 و حوساوی (بازیکن حریف) در دقیقه 43 برای آلمان و جاسم در دقیقه 84 برای عربستان گلزنی کردند.

در سایر بازی‌های دوستانه مهم، سوئیس 2 بر صفر ژاپن، دیگر نماینده آسیا را برد و کرواسی 2 بریک از سد سنگال گذشت.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی آلمان، مدافع عنوان قهرمانی جام‌جهانی در یک بازی دوستانه در شهر لورکوزن مقابل عربستان سعودی، نماینده آسیا در جام‌جهانی 2018 به برتری 2 بر یک دست یافت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *