استیلی: بازیکنان امید به لحاظ بدنی مشکل دارند – دیزباد کهن

 خبرگزاری فارس: حمید استیلی در حاشیه تمرین تیم امید، تصریح کرد: این دومین اردوی ما است که در دو مرحله برگزار می‌شود
مدیر تیم امید در مورد اینکه فرصت کمی برای آماده سازی دارند، خاطرنشان کرد: زمان ما کم است و کاری هم نمی‌توانستیم بکنیم چرا که اکثر بازیکنان درگیر لیگ بودند. هدف ما بیشتر برای انتخابی المپیک است. در بازی‌های آسیایی اکثر حریفان با تیم زیر 23 سال به میدان می‌آیند اما ما با تیم زیر 21 سال به این رقابت‌ها می‌ رویم تا آماده المپیک شویم.

 خبرگزاری فارس: حمید استیلی در حاشیه تمرین تیم امید، تصریح کرد: این دومین اردوی ما است که در دو مرحله برگزار می‌شود. این مرحله دوم این اردو است. بازیکنانی که در لیگ برتر و لیگ دسته اول هستند در این اردو حضور دارند. زمان کمی تا بازی‌های آسیایی داریم و باید تا 9 تیر اسامی را اعلام کنیم. باید بهترین نفرات را انتخاب کنیم.

استیلی در مورد ادامه روند کار با زلاتکو کرانچار و اینکه آیا طلسم المپیکی نشدن شکسته خواهد شد، گفت: کرانچار تا پایان المپیک 2020 با ما قرارداد دارد. امیدواریم بتوانیم موفق شویم. باید همه دست به دست هم دهیم. بازیکنان مستعدی در تیم‌مان داریم. ما تیم زیر 21 سال هستیم اما الان نفرات 15، 16 و 18 سال در تیم می‌بینیم. این نشان از بازیکنان خوب و با استعداد در فوتبال ایران دارد. در راه موفقیت دو موضوع بسیار مهم است. اول انتخاب مربی و دوم انتخاب بازیکن اهمیت دارد. امیدوارم در این مورد هم بتوانیم خوب عمل کنیم. ما وقت کمی داشتیم و نتوانستیم بازیکنان خارج از ایران را برای این بازی‌ها ببینیم. انشاءالله بعد از رقابت‌های آسیایی از تمام پتانسیل استفاده می‌کنیم و بازیکنانی که خارج از ایران هستند هم دعوت خواهند شد.

وی در مورد نحوه آماده سازی تیم امید، تصریح کرد: بازی‌های فوتبال در فصل قبل به اتمام رسیده است و الان از لحاظ بدنی مشکل داریم. مربی بدنساز ما از کرواسی می‌آید و بعد از انتخاب نفرات یک اردوی بدنسازی داریم تا به شرایط بهتری برسیم. چند بازی تدارکاتی در عمان و چین داریم و به دنبال بازی با قطر هم هستیم.

وی در مورد غیبت رضا شاهرودی در تمرینات گفت: شاهرودی قبل از قطعی شدن بحث حضورش در تیم امید سفر 3 روزه‌ای را به صورت خانوادگی هماهنگ کرده بود که فردا یا پس فردا به تیم ملحق می‌شود.

وی افزود: امروز از عمان آمدم و قرار شد به صورت رفت و برگشت با عمان بازی کنیم. چین هم نامه زده و اگر همگروه نشویم قبل از عزیمت به جاکارتا با چین بازی می‌کنیم. تلاش می‌کنیم با قطر یا ازبکستان هم بازی کنیم. ازبکستان نامه زده و اردویی در ترکیه دارد که اگر شرایط فراهم شد در ترکیه با این تیم هم دیدار خواهیم کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *