زنگنه: احتمال ظهور زنجانی جدید وجود دارد + نجات پسر ۱۲ ساله گرفتار در باتلاق – دیزباد کهن

خبرگزاری خانه ملت: وزیر نفت، از تعیین سازوکارهایی توسط وزارت نفت برای جلوگیری از رشد بابک زنجانی های جدید خبر داد
خبرگزاری خانه ملت: وزیر نفت، از تعیین سازوکارهایی توسط وزارت نفت برای جلوگیری از رشد بابک زنجانی های جدید خبر داد.

بیژن نامدار زنگنه با اشاره به احتمال شکل گیری بابک زنجانی های جدید در شرایط کنونی، گفت: باید از تجربیات گذشته برای جلوگیری از رشد بابک زنجانی های جدید بهره برد و روی افراد جدید بررسی های لازم را انجام داد.

وزیر نفت، افزود: باید سازوکارهایی برای انجام مراقبت های کاملی تعیین شود تا چنین افرادی راه به جایی نبرند، چراکه احتمال پیدایش چنین افرادی وجود دارد.

این عضو کابینه دولت دوازدهم، با بیان اینکه هم اکنون زمان کار کاسبان تحریم است، تصریح کرد: وزارت نفت تلاش می کند که با تعیین سازوکارهایی اجازه ندهد که بابک زنجانی های جدید رشد کنند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: سرپرست روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از نجات پسر نوجوان گرفتار در باتلاق در تبریز خبر داد
وی تشریح کرد: این حادثه زمانی که چند پسر نوجوان در داخل دره مشغول بازی بودند رخ داده است.

وی ادامه داد: آتش نشانان به محض حضور در صحنه، شاهد فرو رفتن یک پسر نوجوان ۱۲ ساله در باتلاقی واقع در مرزداران شدند که پس از دقایقی تلاش از داخل باتلاق بیرون کشیدند.

حجت الاسلام سید «یعقوب موسوی» با اعلام این خبر، اظهار کرد: دیشب( جمعه) طی گزارش‌های مردمی به سامانه ۱۲۵ و اعلام گرفتار شدن یک پسر نوجوان در باتلاق یک دره واقع در مرزداران تبریز، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، گروه نجات ایستگاه شماره ۹ را به جهت بررسی و امدادرسانی رهسپار محل حادثه کرد.

خبرگزاری ایسنا: سرپرست روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از نجات پسر نوجوان گرفتار در باتلاق در تبریز خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *