رضا کیانیان هم بازیگر «مسخره باز» شد + بازار سیاه در فروش بلیت بازی انگلیس – کلمبیا – دیزباد کهن

آی سینما: فیلمبرداری «مسخره باز» اولین ساخته سینمایی همایون غنی‌زاده به تهیه‌کنندگی علی مصفا از ۲۵ خرداد آغاز شد

همایون غنی‌زاده نمایش‌های «آگاممنون»، «در انتظار گودو»، «ملکه زیبایی لی‌نین» و «کالیگولا» روی صحنه برده است. او در فیلم «اژدها وارد می‌شود» مانی حقیقی هم بازی کرده بود.

آی سینما: فیلمبرداری «مسخره باز» اولین ساخته سینمایی همایون غنی‌زاده به تهیه‌کنندگی علی مصفا از ۲۵ خرداد آغاز شد. در این فیلم بازیگران سرشناسی بازی می‌کنند و به تازگی رضا کیانیان هم به جمع آنها اضافه شده است.

در خلاصه داستان «مسخره باز» آمده است: تو پرورشگاه صدام می کردند مسخره باز! اما من مشت محکمی حواله صورت یکیشون کردم تا داستان رو شروع کنم.

رضا کیانیان هم بازیگر «مسخره باز» شد

علی نصیریان، هدیه تهرانی، ‌فرهاد اصلانی، ‌صابر ابر، بابک حمیدیان، محسن حسینی، مهدی کوشکی، خسرو بامداد و ایرج ذبیحی در «مسخره ‌باز» به ایفای نقش می‌پردازند. رضا کیانیان که این روزها «دلم می‌خواد» را روی پرده سینماها دارد به عنوان جدیدترین بازیگر به این پروژه پیوسته است.

——————-

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های فوتبال انگلیس و کلمبیا از مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی امشب برگزار خواهد شد این در حالی است که بلیت این بازی 5 برابر قیمت واقعی به فروش رفته است
ارزان‌ترین قیمت بلیت برای غیرروس‌ها 360 پوند به فروش رفته در حالی که در سایت رسمی فیفا قیمت این بلیت 83 پوند اعلام شده است.

گرانترین بلیت نیز 513 پوند به فروش رفته و این به معنای این است که هواداران باید 3 برابر قیمت اصلی را بپردازند. در فیسبوک نیز برخی بلیت این بازی را به قیمت 681 پوند برای فروش گذاشته‌اند.

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های فوتبال انگلیس و کلمبیا از مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی امشب برگزار خواهد شد این در حالی است که بلیت این بازی 5 برابر قیمت واقعی به فروش رفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *