دژاگه در آستانه تمدید قرارداد با ناتینگهام – دیزباد کهن

خبر ورزشی: اشکان دژاگه در جام جهانی یک دقیقه هم برای تیم ملی ایران بازی نکرد. وقتی او در دیدار ترکیه چند دقیقه‌ای برای ایران به میدان رفت و حتی یک پنالتی زد، همه تصور می‌کردند در روسیه جزو مهره‌های مهمی خواهد بود که کی‌روش در نیمه دوم به زمین می‌آورد
خبر ورزشی: اشکان دژاگه در جام جهانی یک دقیقه هم برای تیم ملی ایران بازی نکرد. وقتی او در دیدار ترکیه چند دقیقه‌ای برای ایران به میدان رفت و حتی یک پنالتی زد، همه تصور می‌کردند در روسیه جزو مهره‌های مهمی خواهد بود که کی‌روش در نیمه دوم به زمین می‌آورد. کارلوس، اما یک دقیقه هم از دژاگه استفاده نکرد تا شایعاتی درباره دلخوری این بازیکن از سرمربی ایران شنیده شود.

اشکان آن زمان فکر می‌کرد شاید در جام جهانی کاملاً آماده باشد و بتواند با درخشش در ترکیب تیم ملی حتی برای خود یک پیشنهاد خوب جور کند ولی موفق نشد به هدفش برسد. دژاگه ادامه داد: «دقیقاً، دلیل کارم همین بود که ببینم در جام جهانی وضعیتم چطور می‌شود ولی همین حالا پیشنهاد باشگاه ناتینگهام هست و باید در این‌باره تصمیم‌گیری کنم.» بدین ترتیب دژاگه به احتمال زیاد در انگلیس باقی می‌ماند و در دسته اول این کشور بازی می‌کند.

دژاگه در آستانه تمدید قرارداد با ناتینگهام

منابع خبری، اما می‌گویند بازی نکردن دژاگه دلیل دیگری داشته است. اشکان سال گذشته با پارگی رباط داخلی پا و همین‌طور آسیب‌دیدگی شدید کاسه زانو روبه‌رو شد. پزشکان می‌گفتند او به طور قطع جام جهانی را از دست می‌دهد ولی کی‌روش روی آماده‌سازی اشکان اصرار کرد و در نهایت او را به روسیه برد، در حالی که خودش تصور نمی‌کرد این اتفاق بیفتد. کارلوس قصد داشت در جام جهانی هم به این بازیکن میدان دهد ولی بعد از مشورت با پزشکان به این نتیجه رسید که بهتر است او را بازی ندهد. اشکان این مسئله را به نزدیکانش گفته و تأکید کرده طبق گفته پزشکان بازی دادن به او ریسک بود و ممکن بود دوباره آسیب ببیند. دژاگه در طول جام جهانی هم در همه جلسات تمرینی ایران حضور نداشت و چند جلسه‌ای را غیبت داشت تا مبادا آسیب ببیند.

با توجه به اینکه قرارداد اشکان با ناتینگهام فارست تمام شده و در جام جهانی هم به میدان نرفته، به نظر می‌رسید او پیشنهادی ندارد و فصل بعد شاید به ایران بازگردد. دژاگه، اما احتمالاً در انگلیس می‌ماند و به حضورش در ناتینگهام ادامه می‌دهد. او قبل از ترک ایران در این‌باره گفت: «باشگاه قبل از جام جهانی به من پیشنهاد داد تا قراردادم را تمدید کنم. آن‌ها می‌گفتند، چون در تمرینات تیم مصدوم شده‌ام و هواداران من را در زمین مسابقه ندیده‌‎اند، یک فصل دیگر قراردادم را تمدید کنم و در تیم بمانم. منتها من جواب ندادم. گفتم ابتدا به جام جهانی بروم.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *