اسپانیا رکورد پاس را شکست و حذف شد + درخشش سوباشیچ، تقدیم به دوست فقید – دیزباد کهن

خبرآنلاین: فوتبال امروز در جهان به گونه‌ای است که هیچ تضمینی وجود ندارد تیمی که مالکیت بیشتر و توپ را در اختیار دارد بتواند برنده شود

اسپانیا در حالی از این مرحله حذف شد که رکورد بیشترین تعداد پاس را در تاریخ جام جهانی شکست. بازیکنان این تیم در طول ۱۲۰ دقیقه این بازی ۱۱۳۷ پاس را رد و بدل کردند در حالی که بازیکنان تیم روسیه تنها ۲۵۸ پاس به یک‌دیگر دادند. این بیشترین تعداد پاس رد و بدل شده در یک مسابقه در تاریخ جام های جهانی است.

خبرآنلاین: فوتبال امروز در جهان به گونه‌ای است که هیچ تضمینی وجود ندارد تیمی که مالکیت بیشتر و توپ را در اختیار دارد بتواند برنده شود. تیم ملی اسپانیا که توانست از گروه B مسابقات به عنوان سرگروه به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی صعود کند در بازی برابر روسیه میزبان در ضربات پنالتی شکست خورد و حذف شد.

با این وجود و در حالی که درصد مالکیت توپ ۷۶ به ۲۴ بود اما این روسیه بود که در نهایت و بعد از تساوی یک بر یک در ۱۲۰ دقیقه توانست در ضربات پنالتی به پیروزی برسد تا بار دیگر خط بطلانی بر این فرضیه بکشد که داشتن توپ و مالکیت و تعداد پاس‌های زیاد می‌تواند ضامن پیروزی در یک مسابقه باشد.

——————-

ورزش سه: دانیل سوباشیچ، دروازه بان کرواسی، درخشش اش در دیدار امشب مقابل دانمارک، را به دوست فقیدش، هرووی کوستیچ، تقدیم کرد
سوباشیچ در دیدار امشب مقابل دانمارک، در ضربات پنالتی سه ضربه بازیکنان حریف را مهار کرد تا به دومین دروازه بان در تاریخ جام های جهانی تبدیل شود که چنین رکوردی را به نام خود ثبت می کند.

ورزش سه: دانیل سوباشیچ، دروازه بان کرواسی، درخشش اش در دیدار امشب مقابل دانمارک، را به دوست فقیدش، هرووی کوستیچ، تقدیم کرد.

درخشش سوباشیچ، تقدیم به دوست فقید

درخشش سوباشیچ، تقدیم به دوست فقید

 10 سال قبل بود که کوستیچ در جریان بازی، بر اثر یک ضربه شدید به سرش درگذشت و پس از آن، سوباشیچ در هر دیدار با پیراهنی که عکس او روی آن نقش بسته به زمین می رود. پس از دیدار امشب هم او تی شرتی که عکس و شماره کوستیچ روی آن دیده می شد و بالای آن نوشته شده بود:” برای همیشه”، مقابل دوربین ها قرار گرفت تا نشان بدهد هرگز دوست قدیمی اش را فراموش نمی کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *