رئال مادرید دیگر علاقه ای به جذب دخیا ندارد + گاتلین: هیچگاه از بولت متنفر نبوده‌ام – دیزباد کهن

ورزش سه: به نظر می رسید جذب داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی و 27 ساله یونایتد دیگر در دستور کار رئال مادرید قرار ندارد
نشریه سان ادعا کرد که زیدان به کیلور ناواس اعتماد کاملی دارد و دیگر علاقه ای به انتقال دخیا نداد. به همین دلیل دیگر شیاطین سرخ نیز عجله ای برای تمدید قرارداد سنگربان خود ندارند و این پروسه به تابستان سال بعد موکول خواهد شد.

در سالهای اخیر و در بازار نقل و انتقالت تعمیرات موبایل تابستانی، همیشه خبر تمایل رئال مادرید به جذب دخیا و احتمال پیوستن این سنگربان به جمع کهکشانی ها یکی از اخبار مهم بوده است اما به نظر پرونده این شایعه دیگر بسته شده باشد.

رئال مادرید دیگر علاقه ای به جذب دخیا ندارد

ورزش سه: به نظر می رسید جذب داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی تور هوایی اصفهان و 27 ساله یونایتد دیگر در دستور کار رئال مادرید قرار ندارد.

هنوز 2 سال از قرارداد دخیا با یونایتدها باقی مانده اما با توجه به رفع شدن خطر جذب این گلر توسط رئال، احتمال قرارداد او سال دیگر تمدید می شود.

2 سال قبل و در تابستان 2015 دخیا در آستانه انتقال به برنابئو بود اما یک اشتباه اداری مانع این انتقال شد تا پرونده حضور او در پایتخت اسپانیا حالا برای همیشه بسته شود.

——————-
خبرگزاری تور قشم نوروز 97 فارس: جاستین گاتلین، دونده سرشناس آمریکایی سرانجام توانست در یک مسابقه رسمی اوسین بولت، سریعترین دونده جهان را شکست دهد، اما حرکتی که بعد از این قهرمانی مقابل بولت انجام داد، نشان داد او علاوه بر قهرمانی در مسابقه در اخلاق هم قهرمان است
وی ادامه داد: پس از پایان مسابقه بولت به من تبریک گفت و عنوان کرد تو رای رسیدن به این مرحله و قهرمانی بسیار سختی کشیدی و خوشحالم تور کیش ارزان از اینکه هیچ توجهی به سرزنش‌ها و انتقاداتی که علیه‌ات بود، نکردی و نشان دادی مرد میدان هستی.

گاتلین در این رابطه اظهار داشت: من همیشه احترام زیادی برای بولت قائل بودم و هیچ وقت برخلاف چیزی که برخی ادعا می‌کنند، از او متنفر نبوده‌ام.

خبرگزاری فارس: جاستین گاتلین، دونده سرشناس آمریکایی سرانجام توانست در یک مسابقه رسمی اوسین بولت، سریعترین دونده جهان را شکست دهد، اما حرکتی که تور کرمان زمینی بعد از این قهرمانی مقابل بولت انجام داد، نشان داد او علاوه بر قهرمانی در مسابقه در اخلاق هم قهرمان است.
قهرمان دوی 100 متر مسابقات جهانی 2017 لندن، گفت: پسرم از من می‌پرسد که آیا تا المپیک 2020 هستم یا خیر که به او گفتم تمام تلاشم را می‌کنم که باشم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *