آموزش تعمیرات موبایل : سامسونگ ویدیویی با عنوان Do Bigger Things برای گلکسی نوت 8 منتشر کرد – تعمیرات موبایل 118 + پولیتانو در رادار زنیت قرار گرفت – دیزباد کهن

آموزش تعمیرات تلفن همراه

سامسونگ در فاصله‌ی یک هفته تا رونمایی از گلکسی نوت ۸ ویدیویی را در رابطه با این گوشی منتشر کرد
سامسونگ یک ماه پیش با ارسال دعوت‌نامه‌های مربوط به رونمایی از گلکسی نوت ۸، رسما تأیید کرد که این فبلت را در تاریخ اول شهریورماه (۲۳ آگوست) رونمایی خواهد کرد. این کمپانی کره‌ای تور شیراز لحظه آخری در فاصله‌ی یک هفته تا زمان رونمایی رسمی از گلکسی نوت ۸، ویدیویی در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است. 

سامسونگ در فاصله‌ی یک هفته تا رونمایی از گلکسی نوت ۸ ویدیویی را در رابطه با این گوشی منتشر کرد.


انتظار می‌رود گلکسی نوت ۸ سامسونگ همراه با نمایشگر ۶.۳ اینچی با نسبت تصویر ۱۸.۵ به ۹ و تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ به همراه اکسینوس ۸۸۹۵ راهی بازار شود. از دیگر ویژگی‌های این گوشی تور اردبیل هوایی هوشمند باید به پشتیبانی از سنسور اثر انگشت و دوربین دوگانه مجهز به لنز معمولی و لنز تله فوتو در بخش پشت و سنسور شناسایی چهره و عنبیه در جلوی گوشی اشاره کرد. 

آموزش تعمیرات تلفن همراه


آموزش تعمیرات موبایل

  آموزش تعمیرات موبایل : مشخصات فنی سونی اکسپریا XZ1 فاش شد

سامسونگ تور هوایی مشهد در ویدیوی خود اطلاعات چندان زیادی در رابطه با گلکسی نوت ۸ ارائه نکرده است؛ بلکه در این ویدیو شاهد پررنگ شدن لغاتی هستیم که به‌طور حتم مربوط به ویژگی‌های گلکسی نوت ۸ هستند. برای مثال می‌توان به Leap ،Innovate و Bigger اشاره کرد که نشان از ویژگی‌هایی دارند که در گلکسی نوت ۸ سامسونگ به کار گرفته شده است. 

——————-
خبرگزاری میزان: سرمربی تیم فوتبال زنیت هنوز هم به بازیکنان حاضر اپل سنتر در سری آ ایتالیا علاقه‌مند است.

 روبرتو مانچینی، سرمربی تیم فوتبال زنیت هنوز هم بازیکنانی از سری آ ایتالیا را زیر نظر دارد و این بار می‌خواهد متئو پولیتانو، مهاجم جوان ساسولو را به خدمت گیرد
خبرگزاری میزان: سرمربی تیم فوتبال زنیت هنوز هم به بازیکنان حاضر در سری آ ایتالیا علاقه‌مند است.
 روبرتو مانچینی، سرمربی تیم فوتبال زنیت هنوز هم بازیکنانی از سری آ ایتالیا را زیر نظر قیمت تور خارجی دارد و این بار می‌خواهد متئو پولیتانو، مهاجم جوان ساسولو را به خدمت گیرد.

سران زنیت حاضر هستند برای این بازیکن 15 میلیون یورو هزینه کنند و این در حالی است که ساسولو این مهاجم خود را در فهرست خروج قرار نداده است.
 
باید دید نظر سران ساسولو با قیمت پیشنهادی زنیت تغییر می‌کند یا خیر.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *