محاکمه «نبیل رجب»، به 11 سپتامبر موکول شد + رکوردشکنی خودروی برقی تسلا – دیزباد کهن

خبرگزاری تسنیم: پایگاه اینترنتی منامه پست نوشت دادگاه بحرین در جلسه روز دوشنبه هفتم آگوست 2017، محاکمه نبیل رجب رئیس مرکز حقوق بشر این کشور را، به یازدهم سپتامبر آینده (20 شهریور ماه) موکول کرد
خبرگزاری تسنیم: پایگاه اینترنتی منامه پست نوشت دادگاه بحرین در جلسه روز دوشنبه هفتم آگوست 2017، محاکمه نبیل رجب رئیس مرکز حقوق بشر این کشور را، به یازدهم سپتامبر آینده (20 شهریور ماه) موکول کرد.
نبیل تور گوانجو نوروز 97 رجب در این پرونده به علت انتشار چند پیام توییتری و افشای شکنجه بازداشت شدگان و بدرفتاری با آنان در زندان مرکزی جو محاکمه می شود. وی همچنین با انتشار چند پیام توییتری، حملات نظامی بحرین را در قالب آنچه ائتلاف نظامی به رهبری عربستان علیه مردم یمن نامیده می شود، محکوم کرده است.

در این جلسه، نبیل رجب فعال حقوق بشر و همچنین نماینده ای از سفارت آمریکا در بحرین و چند نماینده از سفارتخانه تور شیراز ارزان های دیگر کشورها حضور داشتند.

——————-

خبرگزاری مهر: در حالی که اکثر خودروهای برقی با تنها یک بار شارژ حداکثر قادر به طی مسافتی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلومتر هستند، رکوردی بی سابقه در این زمینه در کشور ایتالیا به ثبت رسیده است
متوسط سرعت حرکت خودروی مذکور در این سفر ۴۰ کیلومتر در ساعت بوده است. بنابراین اگر از خودروهای برقی تسلا برای حرکت با سرعت بالا استفاده شود، شارژ تور خارجی ارزان باتری آنها در مدت بسیار کوتاه تری به پایان می رسد.

این راننده ۲۹ ساعت برای ثبت رکورد یادشده در جاده های منطقه سالرنو در جنوب ایتالیا رانندگی کرده است. یکی از علل کسب این موفقیت استفاده از تایرهای دارای مقاومت پایین در زمان لمس سطح جاده بوده که باعث شده میزان مصرف برق در زمان حرکت این خودرو کاهش بیشتری یابد.

کارشناسان معتقدند این دستاورد نشان دهنده توانمندی های بالای خودروهای قیمت تور گوانجو برقی است و ثابت می کند آنها در رقابت با خودروهای بنزین سوز و گازوئیل سوز برتری دارند. میزان برق مصرف شده توسط این خودرو ۹۸.۴ کیلو وات ساعت است که معادل مصرف ۸ لیتر بنزین است.

خبرگزاری مهر: در حالی که اکثر خودروهای برقی با تنها یک بار شارژ حداکثر قادر به طی مسافتی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلومتر هستند، رکوردی بی سابقه در این زمینه در کشور ایتالیا به ثبت رسیده است.

 رکوردشکنی خودروی برقی تسلا و طی هزارکیلومتر با یک بار شارژ

به تور مشهد لحظه آخری نقل از دیجیتال ترندز، یک راننده عضو باشگاه مالکان تسلا در ایتالیا توانسته رکورد جدیدی را با خودروی Model S P۱۰۰D ساخت این شرکت به ثبت رسانده و با یک بار شارژ آن ۱۰۷۸ کیلومتر را بپیماید. رکورد تور ویتنام نوروز 97 قبلی ثبت شده در این زمینه ۹۰۰ کیلومتر بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *