بازگشت پالم به دنیای موبایل + رد پیشنهاد هنگفت بارسلونا برای جذب دیبالا – دیزباد کهن

خبرآنلاین: نسل جدیدی‌ها پالم را نمی شناسند اما این کمپانی که روزگاری شماره یک دستیار شخصی دیجیتال (پی دی ای/PDA) بود و در سال 2010 به قیمت 1
«استفان استریت» مدیر بازاریابی در تی سی ال حرف زیادی در این باره نزده اما برند پالم به زودی با شکل و شمایل یک گوشی هوشمند جدید در سال 2018 راهی بازار می‌شود تا کاربران قدیمی علاقه‌مند به جدیدترین فناوری‌ها را به خود جذب کند.

خبرآنلاین: نسل جدیدی‌ها تور لحظه آخری کیش پالم را نمی شناسند اما این کمپانی که روزگاری شماره یک دستیار شخصی دیجیتال (پی دی ای/PDA) بود و در سال 2010 به قیمت 1.2 میلیارد دلار به اچ پی فروخته شد؛ اینک قصد دارد در سال 2018 دوباره به بازار موبایل بازگردد.

 بازگشت پالم به دنیای موبایل

جالب اینجاست که مالک این برند کسی نیست جز تور آنتالیا نوروز 97 TCL چین(معامله مالکیت برند به سال 2015 برمی‌گردد)، که اخیرا برند بلک بری را نیز از آنِ خود کرد و حالا تی سی ال زباله تاریخ نام‌های موبایل شده است چرا که اول آلکاتل را تصاحب کرد، سپس بلک بری و حالا پالم! و ما نمی دانیم بعدی کیست؟ ممکن است Sagem باشد!
——————-
ورزش سه: بعد از جدایی نیمار و پیوستن او به پاری سن ژرمن، بلوگرانا تلاش زیادی برای یافتن جانشین این بازیکن انجام داد و حالا و در حالیکه تور پاتایا نوروز 97 ساعات زیادی تا پایان بازار تابستانی نمانده، هنوز این پروسه به نتیحه نهایی نرسیده است
این در حالیست که 2 سال قبل بیانکونری دیبالا را با مبلغ 40 میلیون یورو از پالرمو به خدمت گرفت؛ اما درخشش او طی سالهای اخیر وی را تبدیل به یکی از ستارگان دنیای فوتبال کرده است.

ورزش سه: بعد از جدایی نیمار و پیوستن او به پاری سن ژرمن، بلوگرانا تلاش زیادی برای یافتن جانشین این بازیکن انجام داد و حالا قیمت تور ویتنام و در حالیکه ساعات زیادی تا پایان بازار تابستانی نمانده، هنوز این پروسه به نتیحه نهایی نرسیده است.
 
طبق ادعای کوریره دلا اسپورت، بارسا به تازگی پیشنهادی 160 میلیون یورویی برای جذب دیبالا ارسال کرده که مورد قبول سران بیانکونری قرار نگرفته تا آخرین تلاش این تیم برای جذب دیبالا نیز بی نتیجه باشد. البته برخی منابع این پیشنهاد را 115 میلیون به اضافه 45 میلیون یورو پاداش دانسته اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *