غیبت رونالدو به ضرر رئال مادرید نخواهد بود + مصدومیت مدافع پرسپولیس هنگام گرم کردن – دیزباد کهن

ورزش سه: آمار موید آن است که با غیبت رونالدو هم هواداران رئال مادرید می توانند به قهرمانی در سوپرکاپ امیدوار باشند

 رونالدو در دقیقه 58 دیدار رفت برابر بارسا در نوکمپ وارد میدان شد و علیرغم به ثمر رساندن یک گل دیدنی، در دقیقه 82 به علت تمارض از میدان اخراج شد و هل دادن داور باعث شد تا محرومیتی 5 جلسه ای برای او در نظر گرفته شود.

غیبت رونالدو به ضرر رئال مادرید نخواهد بود

در تور ارزان ایتالیا 14 دیداری که رونالدو فصل قبل در ترکیب رئال غایب بود، این تیم 13 بار پیروز شده و تنها یک تساوی به دست آورد و هرگز شکستی در کارنامه این تیم ثبت نشد.

اما با مرور آمار و با توجه به پیروزی 1-3 کهکشانی ها در دیدار رفت، این تیم از شانس بیشتری برای قهرمانی سوپرکاپ برخوردار است.

همچنین تور بانکوک طی 10 دیداری رونالدو که در تمام دوران حضور در رئال به علت محرومیت از دست داده، این تیم هرگز شکستی را پذیرا نشده است پس با توجه به نتایج فصل قبل رئال و آمادگی تیم زیزو، بعید است غیبت رونالدو تاثیر چندانی در شرایط رئال مادرید در بازی امشب داشته باشد و شاید تنها نگرانی آنها آمار فوق العاده 14 گل در 17 بازی مسی در برنائو باشد.

ورزش سه: آمار موید آن است که با غیبت رونالدو هم هواداران رئال تور سیشل مادرید می توانند به قهرمانی در سوپرکاپ امیدوار باشند.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های پرسپولیس و سیاه‌جامگان در حالی از ساعت 20:45 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد که در حال حاضر نزدیک به 10 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند و رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود
* از حضور دست‌فروشان که روی سکوها به هواداران سیگار می‌فروشند با هماهنگی نیروی انتظامی ممانعت تور خارجی لحظه آخری به عمل آمد.

* برانکو ایوانکویچ به همراه آنالیزورش در کنار زمین ترکیب سیاه‌جامگان را مورد آنالیز قرار داد.

 خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های پرسپولیس و سیاه‌جامگان در حالی از ساعت 20:45 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد که در حال حاضر نزدیک به 10 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند و رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود.

* هواداران حاضر در ورزشگاه استقبال خوبی از بازیکنان تور آلمان نوروز 97 پرسپولیس داشتند و تک تک آنها را با شعارهای مختلف مورد تشویق قرار دادند.

* تمام تبلیغات دور زمین در اختیار اسپانسر سرخابی قرار گرفته است.

* رادوشوویچ دروازه‌بان دوم پرسپولیس به همراه علیرضا بیرانوند در تمامی مراحل گرم کردن حاضر شد و بدن خود را گرم کرد. او نیز مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

* محمد انصاری در جریان گرم کردن دچار مصدومیت شد که پس از مداوا از سوی پزشک به زمین برگشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *